ft Jaargang 6/1989 Auteurs Onderwerpen Praktisch bekeken Vouwbladen ZMF-aktiviteiten Jeugdrubriek Recensies 17 Annema, Jan Anne (maart) Bannink, Hans (maart, mei, juli, oktober Beukert, Riet (mei) Buth, Gert-Jan (mei, oktober) Burg, Lijn v.d. (maart) Casteleijns, Henk (maart, december Fortuin, Karen (maart, mei, juli, oktober, december Gaaij, Wouter de (maart) Groenendijk, Albert (maart, mei, december Haperen, Anton van (juli) ledema, Wouter (mei) Jacobusse, Chiel (mei) Karman, Jan (mei, oktober Kramer, Thijs (juli, oktober, december) Kraft. Geertje van der (juli) Kuijs, Wim oktober Lemmen, José (maart, mei, juli, oktober, december) Lutz, Ronald (oktober, december Mierlo, Tjeu van (december) Mosterdijk, Henk (maart) Prins, Theo (maart) Rekers, Marcel (juli, oktober) Roumen, Jacques (december) Springer, John (juli) Tom, Anneke (oktober, december Verburg, Sabine (maart, mei, juli) Vereecken, Maurice (maart) Vries, Jan de (mei) Willemse, Lidwien december waterbeheer mei: Aktief beheer van het Volkerak en Zoommeer, december:Water in het huishouden, deel 1drinkwater, watervervuiling maart: Vervuilde rivier, bekend van T.V. (7 letters), oktober: Wordt de Schelde schoon, Het Westerschelde Beleids plan. december: Loop mee voor een schone Schelde! De grote schoonmaak van de Zeeuwse waterbodems, natuurbeheer maart: De jagers verjaagd! De laatste schoten buiten de Wester- scheldedijken? Kreken in Zeeuws-Vlaanderen ernstig bedreigd. Een fluiter in uw tuin. mei: Jan Willem Jongepier, een bijzonder florist. Ontwikkeling natuurwaarden Zoommeer en Eendracht. De natuur in juli: Natuur vind je niet alleen in natuurgebieden. Het groene skelet van Zeeland, pleidooi voor een goed beheer van de polderdijken. Laat maar waaien, een pleidooi voor meer dynamiek in de duinen, oktober: Laatste kans voor Oosterschelde. Natuurbeleidsplan, geen toekomst voor de natuur. Landinrichting. december: De vergeten natuur van de Westerschelde. Slaapplaatsen voor vogels. gevaarlijke stoffen maart: Organotins in Zeeland. Vervoer gevaarlijke stoffen over de Oosterschelde. Hoezo,- veilig genoeg? mei: Radioaktief afval in Sloegebied. Schoonmaakmiddelen. juli:Het ware gezicht van de mooimakers. december: Asbest. milieubeheer maart: Hoezo,- veilig genoeg? Werknemers en milieu. mei: Milieuzorg, de vuile was doen ze voortaan zelf. juli: Gemeenten en milieu. Milieuvriendelijk huishouden. Milieudiskussieprojekt FNV. afval maart: Afval in Zeeland, wat moeten we ermee? oktober: Huishoudelijk afval in Zeeland, naar een gescheiden inzameling. Kunststofverpakkingen, december: Voedsel uit afval? energie mei: Radioaktief afval in Sloegebied. juli: Zeeuwind heeft wind mee. Energiebesparing. ZMF maart: De Kanaalzone werkgroep, goede neus, oren en ogen voor het milieu in de streek. mei: De ZMF in beweging. Nieuwe ZMF-werkgroep op Walcheren. juli: Een punt erachter, in gesprek met Jan de Vries. december: Ledenvergadering. personen mei: Jan Willem Jongepier, een bijzonder florist, juli: Een punt erachter, in gesprek met Jan de Vries, december: Rinus Antonisse. geluidhinder oktober: Geluidhinder kost gezondheid, landbouw oktober: Naar een milieuvriendelijkere landbouw. Landinrichting. maart: Een fluiter in uw tuin. mei: Schoonmaakmiddelen. juli: Het ware gezicht van de mooimakers. oktober: Kunststofverpakkingen. december: Asbest. maart: Werknemers en milieu. mei: De natuur in juli: Milieuvriendelijk huishouden. oktober: Energiebesparing. december: Water in het huishouden, deel drinkwater. maart: De Kanaalzonewerkgroep, goede neus, oren en ogen voor het milieu in de streek. mei: Nieuwe ZMF-werkgroep op Walcheren. juli: Milieudiskussieprojekt FNV. oktober: Landinrichting. december: Ledenvergadering. maart: Hoe blijf ik nat? mei: ZMF-waakhond. juli: Jacht. oktober: Paddestoelen, december: De hommelvriendin. maart: Het werk voltooid. Gemeentelijk milieubeleid, mei: Wapiti. Bewoners van gifbelten miskend. Milieusparend huishouden. Wat heeft die plant? juli: Aktie voor vlinders. De groen golf. 0 oktober: Aktieboek Natuur en Milieu. De Gifnieuwsbrief. december: De ontwikkeling en bescherming van oevers in afge sloten zeearmen. Biologische landbouw - ver vooruit.

Wantij | 1990 | | pagina 21