zeeuwind Vogeltrek Paddestoelen Paddestoelenekskursie Paddestoelen Rammegors Kernenergie Vogeltrek Fietsekskursie Ledenvergadering Gezellige avond 1000 milieubewuste Zeeuwen Zoomland KNNV-afdeling Bevelanden De KNNV-afdeling Beve land organiseert een eks- kursie van de vogelwerk groep om bij Westkapelle de vogeltrek te bekijken, zondag 30 september Vertrek: 7.30 uur vanaf het Land bouwcentrum te Goes, (bij regen wordt het afgelast). De KNNV-afdeling Beve land organiseert een dia lezing over paddestoelen door Wim Kuijs. Tevens voorbereiding op de eks- kursie van de volgende dag. vrijdag 5 oktober Aanvang: 20.00 uur in de "Leger- diek", Westwal 8 te Goes. De KNNV-afdeling Beve land organiseert een eks- kursie aan de Goudplaat op Noord-Beveland. Dit gebied is drooggevallen na de afsluiting van het Veerse Meer. zaterdag 6 oktober Vertrek: 13.00 uur vanaf het Landbouwcentrum te Goes en een halfuurtje later vanaf het parkeer terrein bij de Goudplaat. De KNNV-afdeling Beve land organiseert een pad destoelenekskursie op het gemakje o.l.v. Wim Kuijs. De Piet is het ekskursie- terrein. donderdag 11 oktober Vertrek: 13.00 uur vanaf de kerk van Kloetinge. De KNNV-afdeling Beve land organiseert een eks- kursie van de paddestoelen werkgroep naar Ramme gors op Tholen. Laarzen, brood/drinken meenemen, zaterdag 13 oktober Vertrek: 10.15 uur vanaf het NS-station te Goes. De Werkgroep Kernenergie Zeeuws-Vlaanderen orga niseert een thema-avond met als onderwerp "De toekomst van kernenergie in België", met medewer king van dhr. J. Michielse. oktober/november De KNNV-afdeling Wal cheren organiseert een lezing door Fred Twisk over: "Wat is vogeltrek?". "Hoe belangrijk is de kust bij de vogeltrek?" vrijdag 26 oktober Aanvang: 20.00 uur in het biologie- lokaal van de CSW, Elzenlaan Middelburg. De KNNV-afdeling Wal cheren organiseert een fietsekskursie op zoek naar de vogeltrek op Walcheren, o.l.v. Fred Twisk. zaterdag 27 oktober Vertrek: 7.30 uur vanaf het stadhuis van Westkapelle. De ZMF organiseert haar najaarsledenvergadering rond het thema: De ZMF en haar achterban; onder steuning en samenwerking, dinsdag 30 oktober Aanvang: 19.30 uur huishoudelijk deel; 20.15 uur themadeel De KNNV-afdeling Beve land organiseert een gezel lige avond in de "Leger- diek", waarbij een korte serie over het Hemelvaarts- kamp vertoond zal worden. Mensen met eigen dia's (15) kunnen die laten zien. Opgeven bij T. Blom tel. 01102- 43925. vrijdag 2 november Aanvang: 20.00 uur in de "Leger- diek" te Goes. 1 Vereniging Zeeuwind zoekt: voor haar nieuwe projecten te Goese Sas en Wissenkerke. - U verstrekt ons een lening (minimum 150,-). - U ontvangt 5% rente. - U betaalt als lid 10,- contributie per jaar. - U heeft recht op winstuitkering. - Wij schaffen windmolens aan voor de leden. - Wij produceren schone elektrische energie! - Samen zorgen we voor Milieuverlichting! Voor aanmeldingen en Informatie: Vereniging Zeeuwind, Postbus 334, 4460 AS Goes, tel. 01100-28259, Mary Kroon. ik ben bereid een bedrag van te lenen aan de Vereniging Zeeuwind (van de Vereniging krijgt u nader bericht over de wijze van betaling), ik wil graag meer informatie voor ik me opgeef als lid. naam: adres: postkode: woonplaats: handtekening: O part. huishouden bedrijf instelling De KNNV-afdeling Beve land organiseert een natuur wandeling in Zoomland, om te genieten van land schap en alles wat we zoal tegenkomen. (Bij slecht weer wordt het afgelast 01102-43925). zaterdag 10 november Vertrek: 13.00 uur vanaf het Landbouwcentrum te Goes. tel. 01100-30407 KNNV-afdeling Walcheren tel. 01180-3122 Werkgroep Kernenergie Zeeuws-Vlaanderen tel. 01142-433

Wantij | 1990 | | pagina 22