itij-Jaargang 7/1990 Auteurs Onderwerpen Praktisch bekeken Vouwbladen ZMF-aktiviteiten Recensies Korte berichten en mededelingen Bannink, Hans (maart, juni, december Besselink, Ton december Fortuin, Karen (maart, juni, september, december Hamelijnck, Maria (maart) Huijsmans, Hendrika september Kramer, Thijs (juni, september, december) Lemmen, José (maart, juni, september, december) Lutz, Ronald (juni, september, december Matze, Tom december Mierlo, Tjeu van (juni, september, december) Reest, Piet van der (maart) Reijnders, Peter september Rekers, Marcel (maart, september Seip, Peter (maart) Senhorst, Jenny (december) Sloof, Petra (december) Verdurmen, Peter (juni) Waals, Koos van der (september) Willemse, Lidwien (maart) algemeen juni: Duurzame ontwikkeling. Zeeland aan zet. september: Natuur- en milieuedukatie in Zeeland, december: Regionale natuur- en milieuedukatieve centra in Zeeland. IVN-kursus "Natuur en milieu-edukatief medewerker". Het gebeurt in de regio. Afval maart: Slakken december: Afvalkompostering in Zeeland; gaat het dan toch gebeuren? Energie Kernenergie: Geen duurzaam toekomstperspektief. Gevaarlijke stoffen juni: Rampenplan Kerncentrale Borssele deugt niet. Landbouw maart: Het Zeeuws Boerenbroodprojekt; akkerbouwers aan de slag met het milieu. Milieubeheer maart: Gifvrije gemeenten in Zeeland; ekologisch groenbeheer in de Zeeuwse gemeenten. september: Zeeuws milieubeleidsplankeren we het tij of laten we het verlopen? Experimenten in het groen; de Zeeuwse gemeenten en milieuvriendelijk groenbeheer. december: De samenwerking van de Zeeuwse gemeenten op milieugebied. Natuurbeheer maart: Toekomst voor het Rammegors. september: Voordelta verdient voortijdige bescherming. december: Zeeland-Wetland. Jagers vallen over eksters. Planologie maartIn de vaart der volkerenOssendrechtse polders in gevaar, juni: Laat de WOV maar varen, september: Provincie en landinrichting. Rekreatie juni: Rekreatie en milieu in Zeeland. Watervervuiling juni: Scheldeloop in beeld gebracht. Schelde ekologisch rampgebied; een nostalgische blik achterom. maart: "Max Havelaar", mens- juni: Ongedierte bestrijding, september: Koelkasten december: Prettige Feestdagen. en milieuvriendelijke koffie. maart: Water in het huishouden, deel 2: afvalwater. juni: Voedsel en milieu, deel 1: landbouw. september: Voedsel en milieu, deel 2: veeteelt. december: Voedsel en milieu, deel 3bewerking en verpakking. maart: Milieuwerkgroepen in de regio, juni: Symposium ekologisch groenbeheer september: Vervroegd einde van freon-uitstoot, december: ZMF en vakbonden maken samen werk van het milieu. maart: Nieuwe strategieën voor natuurbescherming, juni: De Wadden, september: Bestrijdingsmiddelen. Scneldegezichten december: De natuur terug; honderd Nederlanders voor het bouwen van onland. maart: Ledenvergadering. Floristen gevraagd voor het Floron-projekt. Studiedag ekologisch groenbeheer door gemeenten. Een extra ZMF-telefoonnummer. Omroep Zeeland. Inzicht '90. De broedvogels van Middelburg. Bestrijdingsmidde lenopslag uit de bebouwde kom! Ruilverkaveling Poortvliet, juni: Natuur- en milieuedukatie in Zeeland. Blauwdruk voor gemeentelijk beleid. Stop Covra. Provinciaal milieubeleidsplan: plannen of ploeteren. Exkursie baggerwerkgroep. Naar samenwerking in de Nederlandse natuur- en milieubeweging. Jacht op de Westerschelde. Milieuvriendelijk plastic bestaat niet! september: Ledenvergadering ZMF. Smogbeleid, daar zit een vuil luchtje aan. Bodemsaneringsprogramma is aan sanering toe. Vereniging Zeeuwind blijft groeien, bent u al lid? Raad van State stelt ZMF in het gelijk. Scheldegezichten. Milieufederatie raakt overwerkt. december: Koelkasten-echtpraktisch bekeken? Geen inspraak bij bodemsanering in Zeeland. Voor milieubewuste ANWB-le- den. Voorlichting geven overnatuur en milieu; belangstellenden gevraagd. Mensen gevraagd voor milieu- en planologiewerk groep op de Bevelanden. Milieuchemici en -technici gevraagd. Kapers op de kust. Heimans en Thijsse-prijs voor Chiel Jacobusse. Zeeland vol? Dow rookt nog steeds een vuile pijp. 17

Wantij | 1991 | | pagina 21