ent u deze afvalbak al? eer informatie: Opgavebon Vecht mee met Milieudefensie Stuur wegwerpplastic terug naar de fabrikant. Zelftapsystemen Milieudefensie voert nu aktie om plastic wegwerpflessen naar de fabrikant terug te sturen. De vereniging Milieudefensie ver strekt een gratis informatiepakket over de aktie "Lastpost" met etiketten om lege wegwerpflessen naar de fabrikant terug te sturen. De Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) komt op voor de belangen van natuur en milieu in Zeeland. Zij doet dit door het beleid kritisch te vol gen en door voorlichting en edukatie te geven. Tevens verleent zij bijstand aan aangesloten organisaties en partikulieren. Voor f 25,- per jaar kunt u lid worden van de ZMF. U ondersteunt dan onze aktiviteiten en ontvangt viermaal per jaar het blad "Wantij". Dit vouwblad is een uitgave van de Zeeuwse Milieufederatie. Deze uitgave is opgenomen in het vereni gingsblad "Wantij", oktober 1992. Het kan ook los besteld worden bij: Zeeuwse Milieufederatie, Postbus 334, 4460 AS Goes, tel: 01100- 28259/31042 Vormgeving: Drukker: m We komen om in ons afval. Wat dacht u van 400 miljoen plastic schoonmaakmiddelflessen? A m De oogst van een jaar. Doodzonde! En niet nodig! Lege flessen kunnen prima hervuld worden. Dat betekent veel minder afval, dus winst voor het milieu. In het buitenland gebeurt dat al. Nederlandse fabrikanten hebben echter een duw nodig. Die kunt ze geven! Door plastic wegwerp- flessen terug te sturen. Vraag het info-pakket (met retour-stickers) aan en lees hoe het moet. Meer doen? Word lid van Vereniging Milieudefensie! Met 33.000 leden al 20 jaar succesvol in de strijd voor een schoner milieu. Stuur op die bon! Stuur mij het gratis info-pakket. Ik word lid-abonnee (ƒ24,-/halfjaar) en ontvang lOx per jaar het actuele milieumagazine Milieudefensie. Ik word lid-donateur (ƒ12,-/halfjaar) en ontvang de Donateurskrant. Naam: Adres: millPUc» f Advertentie Code/plaats: "tïS33" Stuur de bon in een open envelop aan: Vereniging Milieudefensie 'Lastpost', Postbus 19199, 1000 GD Amsterdam. Op dit moment zijn er (beperkte) mogelijkheden om zelf in winkels te tappen. Het gaat om de produkten Ecover en Urtekram Ecover en Urtekram worden verte genwoordigd door de firma Natu- food in Harderwijk. De gegevens van dit vouwblad zijn tot stand gekomen door informatie van: Vereniging Milieudefensie: tel. 020-6221366 Milieutelefoon: tel. 020-6262620 Artikel "Vier verpakkingsmate rialen", Consumentengids, mei 1991 Boek: "Verpakkingen" Vereni ging Milieudefensie 1991. Boek: "Huisvuil" Vereniging Mi lieudefensie, 1988. Boek: "Milieusparend Huishou den" Stichting Natuur en Milieu" (de boeken zijn alle drie te be stellen bij Milieuboek: tel. 020- Ondergetekende Adres PC woonplaats Meldt zich als lid van de Zeeuse Milieufederatie en ontvangt viermaal per jaar Wantij. Wacht met betalen (tenminste 25, - per jaar) op de acceptgiro. E] Doet gedurende jaar/jaren een abonn. kado Wil meer informatie ont vangen over Handtekening Aan Adres PC woonplaats aktief deelnemen in een ZMF-werkgroep UI anders, nl. 6244989). - Brochure: "Minder Afval heb je zelf in de hand" Ministerie van VROM (te bestellen bij VROM: antwoordno. 10103, 2700 VB Zoetermeer). - Natufood: tel. 03410- 64252. Kristiaan Daled bNO, Oostburg Zoeteweij, Yerseke

Wantij | 1992 | | pagina 14