Voor meer informatie: Opgavebon Er verandert niets, als u niets verandert. -Zeeuwse Milieufederatie, Postbus 334, 4460 AS Goes. -Zeeuws Platform Duurzame Ontwikkeling, tel. 01100- 32841. -Vereniging Milieudefensie, Postbus 19199, 1000 GD Amsterdam Dit vouwblad is een uitgave van de Zeeuw se Milieufederatie (ZMF). De ZMF komt op voor de belangen van natuur en milieu in Zeeland. Het vouwblad is opgenomen in het verenigingsblad "Wantij", december 1992. Het kan ook los besteld worden bij de Zeeuwse Milieufederatie, Postbus 334, 4460 AS Goes, tel. 01100- 28259/30075. Met dank aan: Vecht mee met Milieudefensie. Vraag ons info-pakket 'Nederland Duurzaam' aan. Vereniging Milieudefensie, Postbus 3, 1000 AA Amsterdam. Het beste is natuurlijk om geen an- tifouling te gebruiken, eventuele aanslag accepteren en met schrob ben verwijderen. Een jaarlijkse schrobbeurt van de scheepsromp is de beste manier om het waterleven te beschermen. Voor kleine boten die op de kant gelegd kunnen wor den, is dat zeer goed mogelijk. Verder kan men de schade beper ken door slechts eens in de vier jaar een nieuwe laag antifouling aan te brengen en door alleen de waterlijn en 30 centimeter naar beneden te behandelen. Dit spaart nog geld uit ook. Het Zeeuws Platform Duurzame Ontwikkeling zoekt naar wegen om het begrip duurzame ontwikkeling te vertalen naar de Zeeuwse prak tijk. In 1992, het jaar van de UN- CED, werd een aantal akties ge houden. Naast het voeren van ak ties streeft het Platform samenwer king na tussen kerken, vakbonden en organisaties op het gebied van natuur- en milieubehoud, maat schappelijk aktiveringswerk, ont wikkelingssamenwerking en vrou wenemancipatie. Ondergetekende Adres PC woonplaats Meldt zich als lid van de Zeeuse Milieufederatie en ontvangt viermaal per jaar Wantij. Wacht met betalen (tenminste 25, - per jaar) op de acceptgiro. Doet gedurende jaar/jaren §1 een abonn. kado g Wil meer 3 informatie ont vangen over Handtekening Aan Adres PC woonplaats aktief deelnemen in een ZMF-werkgroep anders, nl. Joleen Kieneker Eindredaktie: Willem de Weert Vormgeving: Kristiaan Daled bNO, Oostburg Drukker: Zoetewey, Yerseke

Wantij | 1992 | | pagina 16