antij Column 12e jaargang, nr 1, maart 1995 Column Thijs Kramer Wat betekent uw stem voor het Zeeuwse milieu? Natuur- en milieugehalte verkiezingsprogramma's beoordeeld Albert Aartsen en Tjeu van Mierlo "Natuur en milieu horen hoog op politieke agenda" Van Gelder en Nijpels over het Natuurbeschermingsjaar '95 Willem de Weert Regionaal Bustocht langs gevoelige plekjes Willem de Weert WERK, WERK, WERK. In deze post-moderne tijd zijn de grote antwoorden achter de horizon verdwe nen. Vertwijfeling alom. Maar met de grote antwoorden lijken ook de grote vragen naar de achtergrond verdrongen. Zelfs het stellen van die vragen is al verdacht. Ook het milieuprobleem leidt daaronder. Probleem, probleem? Daarvoor hebben we toch het begrip 'duurzame ontwikke ling' uitgevonden! Wat dat begrip bete kent? Hou het gezellig, ja! De campagne voor de verkiezing van Provinciale Staten is daar een goed voor beeld van. Korte statements. Hapklare meningen. Milieu is uit, werk is in. Werk, werk, werk. Het politieke debat heeft de diepgang van een platbodem. (TK) Berichten o.a. Jaarvergadering ZMF Abonnement op groenten en luiers leasen Gemeenten kunnen duurzame ontwikkeling stimuleren Albert Aartsen Bier, fris en kaas van Zeeuwse bodem Milieuvriendelijk én gezond Betty den Brinker Zeeuwsvlaamsche ontdekking vervanger voor schadelijke oplosmiddelen Willem de Weert Handhaving Hoedt u voor de milieuvergunning! Jan-Eelco Dijk Educatief Educatieve tuinen in Zeeland Esther Blok Landschap Steilwanden Peter Maas Index Wantij 11e jaargang/1994 Duurzaam Vrouw uit Ladakh E. de Graaf Middelburg Agenda Voorjaar Vouwblad Meld uw milieuklacht Henk de Groote 2 WANTIJ MAART 1995

Wantij | 1995 | | pagina 2