Kies voor natuur in het waterschaps bestuur Verkiezingen waterschap Zeeuws-Vlaanderen Adri Paauwe Adri Paauwe was al lid van het water schapsbestuur. Hij was van 1994 tot en met 1998 lid van het voormalige water schap De Drie Ambachten. Sinds de ver kiezingen van 1999 is hij lid van het Dagelijks Bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen. Daarnaast is Adri voorzitter van de natuurvereniging De Steltkluut. Hij vindt het heel belangrijk dat het water van de kreken in Zeeuws- Vlaanderen goed van kwaliteit is. Dit is van belang voor de natuur, maar ook voor de recreatie. Daarnaast vindt hij dat je vei lig moet kunnen fietsen over goede pol derwegen en goed onderhouden dijken. Dit alles is een taak van het waterschap en Adri werkt daar de komende jaren graag aan mee. Ilse Pama is stafmedewerkster Milieu en economie en Integraal Waterbeheer bij de Zeeuwse Milieufederatie. Op 20 november a.s. kiest Zeeuws-Vlaanderen een nieuw waterschapsbestuur. Ook deze keer is er een aantal men sen bij met 'een groen hart' die de belangen van natuur en milieu in Zeeuws Vlaanderen een extra duwtje in de rug ivillen geven. Bij het waterschap Zeeuws-Vlaanderen is dat hard nodig. De cultuur is erg gesloten en de macht en invloed van de landbouw is groot. Rob Remmerts Rob Remmerts is in het dagelijks leven hoofdagent bij de politie. Daarnaast is ook hij actief lid bij de natuurvereniging De Steltkluut. Rob wil zich in het water schapsbestuur inzetten voor kwaliteit van het water. Voor hem betekent dat con creet: het schoonmaken van kreekbo dems, het terugdringen van het gebruik van bestrijdingsmiddelen en de handha ving; verder voldoende waterberging onder andere in de vorm van natuurvrien delijk oevers. Rob stelt dat het water behalve een landbouwfunctie ook een natuur- en recreatieve functie heeft en dat er een beter evenwicht moet komen tus sen de verschillende belangen. Al deze mensen hebben een hart voor de natuur, het milieu en het karakteristieke landschap van Zeeuws-Vlaanderen. Als u dit ook heeft, ga dan op 20 november stemmen voor het waterschapsbestuur. Een week voor de verkiezingen kunnen de inwoners van Zeeuws-Vlaanderen een folder in de brievenbus verwachten met hierin nogmaals namen en de gezichten van de 'groene' kandidaten. Stem als inwoner van West Zeeuws-Vlaanderen op Martien van der Krabben. Woont u in Oost Zeeuws-Vlaanderen stem dan op Adri Paauwe. Als u in het bezit bent van een eigen woning dan mag u ook voor de categorie gebouwd een stem uitbrengen. Stem dan, in oost en west, op Rob Remmerts b Binnen het waterschap Zeeuws- Vlaanderen moet veel meer aan dacht komen voor de natuur, die zo belangrijk is voor de rust, ruimte en het karakteristieke land schap van Zeeuws-Vlaanderen. De Zeeuwse Milieufederatie wil de 'groene' inbreng in het waterschapsbestuur vergro ten en ondersteunt de mensen die hier verandering in willen brengen. Deze 'groene' kandidaten voor het waterschaps bestuur stelt de ZMF aan u voor: Vlaanderen- behouden door te kiezen voor recreatie, dienstverlening en (ecolo gische) landbouw en niet voor industrie en transport. Martien van der Krabben Martien van der Krabben uit Aardenburg werkte voor zijn vervroegd pensioen als ingenieur weg- en waterbouwkunde. Martien is actief lid van de natuurvereni ging 't Duumpje. Hij wil zich inzetten voor het zorgvuldig beheer en het behoud van zijn streek en de mooie leefomgeving met rust en ruimte -een economisch zeer waardevolle eigenschap van West Zeeuws- 10 WANTIJ september'02

Wantij | 2002 | | pagina 10