r Zij een kans - U een kans! P0STÊOBE Meedoen is eenvoudig, bel 0909-0033 (15 cpm) of meld u aan op www.postcodeloterij.nl NATIONALE LOTERIJ! Ledenvergadering Het bestuur van de ZMF nodigt leden en lidorganisaties uit voor haar ledenvergadering. Wij ontmoeten u graag op: Dinsdag 11 mei 2004 Theater de Mythe Bleekveld 1 Goes Aanvang: 19.30 uur Eerste deel 1.Opening van de voorzitter en een inleiding over de Zeeuwse actualiteit van natuur en milieu. 2.Mededelingen: Stichting Schoon Genoeg heeft zich aangemeld als nieuwe lid organisatie, KMTP-Walcheren heeft haar lidmaatschap beëin digd 3.Vaststellen van de notulen van de ledenvergadering van 25 november 2003 4.Goedkeuring van het inhou delijke jaarverslag 2003 5.Goedkeuring van het financië le jaarverslag 2003 en decharge van de penningmeester 6.Bestuurswijziging: Martien van der Krabben, bestuurslid van het Duumpje, wordt voorgedragen als nieuw bestuurslid 7.Rondvraag 8.Sluiting. Tweede deel Het perspectief voor de groen blauwe oase. Hoe houden we voor de toekomst die oase eco logisch en economisch vitaal? Tijdens de ledenvergadering willen we het perspectief con creet maken. (tvm) Nationale Postcode Loterij: 2,5 miljoen euro voor Provinciale Milieufe deraties De twaalf Provinciale Milieu federaties ontvangen dit jaar 2,5 miljoen euro van de Nationale Postcode Loterij. Dit heeft Boudewijn Poelmann, voorzitter van de Postcode Loterij, bekend gemaakt tijdens de traditionele jaarlijkse bijeen komst met de 45 goede doelen op donderdag 29 januari j.l in Aalsmeer. In totaal hebben de twaalf milieufederaties sinds 1996 16,6 miljoen euro van de grootste goededoelenloterij van Nederland ontvangen. De Nationale Postcode Loterij is de goededoelenloterij voor mens en natuur. De Postcode Loterij is de grootste goede doelenloterij van Nederland en steunt 45 goede doelen op het gebied van mensenrechten, ontwikkelingssamenwerking en natuur milieu. De Postcode Loterij heeft over 2003 een inleg gerealiseerd van 362 mil joen euro. Dat is een stijging van 7% ten opzichte van 2002 toen de inleg 338 miljoen euro was. Zestig procent van de tota le inleg, te weten maar liefst Nico Papineau Salm (rechts), voor zitter van de 12 Provinciale Milieufederaties, ontvangt de che que van Boudewijn Poelmann van de Nationale Postcode Loterij. Foto: Roy Beusker. 217 miljoen euro, verdeelt de Postcode Loterij over haar 45 goededoelenorganisaties. In de Postcode Loterij spelen 2,5 mil joen huishoudens mee. De Zeeuwse Milieufederatie ontving uit de opbrengst 2003 van de loterij een bedrag 58.000 euro. 9 WANTIJ april '04 NATIONALE De Nationale Postcode Loterij is de grootste goede doelen loterij van Nederland. Vorig jaar keerde de Postcode Loterij 217 miljoen euro uit aan orga nisaties op het gebied van natuur en milieu, ontwikke lingssamenwerking en men senrechten. Ook de Provinciale Milieufederaties delen in de opbrengst van de loterij. Voor 7,50 per maand speelt u al mee en maakt u kans op de jumboKanjer van 20,3 miljoen euro en honderdduizenden andere prijzen.

Wantij | 2004 | | pagina 9