m siast, sociaal en houdt van het goede leven. Melissa zelf: Passie? Privé houd ik o.a. van lekker biologisch koken en sociaal bezig zijn. Dit komt ook weer terug in mijn werk. Een van mijn werkterreinen is biologische landbouw. Ook organiseer ik elk jaar de Nacht van de Nacht. Dit doe ik samen met vele anderen: gemeenten, vrijwilligers en natuurlijk met onze natuur- en milieuachterban. Geertje van der Krogt, Planologie Geertje is inmiddels 10 jaar in dienst van de ZMF. Woont in IJzendijke en is de enige die 'van den overkant' komt. Geertje is een echte doorzetter, en alles wat zij doet, doet zij met plezier en met de volle 100%. Naast haar werk bij de ZMF is zij ook mede-eigenaar van een biologische rozenkwe kerij 'De Bierkreek'te IJzendijke. Anderen over Geertje: Optimistisch, levensgenieter, impulsief, creatief en nadrukkelijk aanwezig. Geertje zelf: Natuur en milieu? "Als je niet goed omgaat met natuur en milieu, verpest je onze planeet voor de toekomst. Waarom ZMF? "Bij de ZMF kun je alles wat je in je hebt inzetten, je fantasie, je creativi teit, je strategisch inzicht, zonder dat je geremd wordt door opdrachtgevers, zoals dat bijvoorbeeld bij een adviesbureau of overheidsinstantie gebeurt." Vincent Klap, Coördinator Werkgroep Schelde-Estuarium, coördinator Delta Overleg Vincent werkt sinds 6 jaar bij de ZMF. Hij brengt veel kennis met zich mee. Meestal hoor of zie je hem niet. Maar als hij spreekt, dan luistert ieder een. Anderen over Vincent: Integer, vasthoudend en gedreven. Vincent zelf: Natuur en milieu? Ik kan er van genieten zoals veel mensen. Maar belangrijker vind ik dat natuur en milieu een intrinsieke waarde hebben die niet verloren mogen gaan door overexploitatie door de mens. Elly Geelhoed, Secretaresse, secre tariaat Wantij Elly werkt al 26 jaar voor de ZMF. Elly werkt zeer precies en frist ons geheugen regelmatig even op. Met zijn allen zijn we Elly regelmatig dankbaar omdat zij spoorloze documenten terugvindt of ons corrigeert op verkeerd gebruik van de Nederlandse taal. Anderen over Elly: Precies, olifantengeheugen en gemoedelijk. Elly zelf: Passie? In mijn werk probeer ik alles zo gesmeerd mogelijk te laten verlopen. In een kleine club als de onze merk je vaak meteen het resultaat van je inspanningen. Waarom de ZMF? Ik zocht destijds een leuke baan die beter aansloot op mijn interes ses. Dat deden 99 anderen ook, maar ze wilden mij blijkbaar! Tilly Kats, Administratief/secreta rieel medewerkster Tilly draagt zorg voor de administratie. Is super- handig met computers en dus ook wel een beetje helpdesk binnen de club. Anderen over Tilly: Doorzetter, vrolijk en attent. Graciëlla van der Heyde, Administratief/financieel mede werkster Graciëlla is ons financiële brein. Spreadsheets, projecten en budgetten, alles wat met cijfers of met geld te maken heeft behoort op het bordje van Graciëlla. Anderen over Graciëlla: Flexibel, accuraat, vrolijk en behulpzaam. Graciëlla zelf: Passie: Geniet van de dag. Probeer er elke dag het mooiste van te maken. Janneke Flink, Management assis tent Janneke werkt sinds 2006 voor de ZMF. Zij is ver antwoordelijk voor het secretariaat en onder steunt Tjeu in de breedste zin van het woord. Een hectische baan waar je stevig voor in je schoenen moet staan. Anderen over Janneke: Enthousiast, leergierig, humoristisch, betrouw baar en erg druk. Janneke zelf Natuur en/of milieu? Door de weeks heel veel, in het weekend ietsjes minder. Passie? Privé: genieten van de momenten. Werk: er met elkaar iets van maken, namelijk het beste. -cjfl Janneke Donkers, Communicatie Coördinator Janneke werkt sinds maart 2007 bij de ZMF. Zij is verantwoordelijk voor de communicatie. Best een pittige taak in deze stormachtige tijden. Anderen over Janneke: Nieuwsgierig, eigenwijs, doorzetter, chaotisch en vol communicatie. Janneke zelf Passie? Op een leuke, eerlijke en plezierige manier communiceren met mensen Janneke Donkers is communicatiemedewerker bij de ZMF. Stichting Behoud de Zak van Zuid-Beveland Dhr/mevr. T.B. Meijer, Dorpsplein 27, 4443 AE Nisse Doel: Het in stand houden van de natuurlijke en landschappelijke waarden van de Zak van Zuid-Beveland, door het geven van een visie op/meedenken over de ontwikkeling van de Zak. 19 WANTIJ Juli '07

Wantij | 2007 | | pagina 19