Dinsdagavond 20 mei 2008 De Postcode Loterij helpt! vereniging Zeeuwse Milieu Federatie Algemene Ledenvergadering ZMF De Zeeuwse Milieufederatie nodigt al haar leden uit voor de komende ledenvergadering. Noteer alvast dinsdagavond 20 mei 2008 in uw agenda! De ZMF organiseert twee maal per jaar een ledenvergadering. De ZMF vindt het, belangrijk om het contact en het overleg met haar leden, zowel individuele leden als lidorganisaties, in stand te houden en verder uit te breiden. Tenslotte zijn de leden 'onze voelsprieten in de samenleving'. Hierdoor weten wij wat er speelt in Zeeland en wat er leeft onder onze leden. Voor de komende ledenvergadering willen we u uitnodigen op de rondvaartboot 'De Onrust' die vanuit de haven van Zierikzee de Oosterschelde op zal varen. Het belooft een mooie tocht te worden. Tijdens de vaartocht zullen we een korte vergadering houden. Voorzitter Jan van Seters geeft zijn kijk op de actualiteit en we nemen de jaarstukken met u door. Én natuurlijk is er ruimte voor discussie. Vanaf 20.00 uur praten met u over het thema: 'Wat levert procederen nu op?'. We willen u laten zien wanneer en waarom de ZMF al dan niet voor de juridische weg kiest. Prof. mr. dr. P. van Wijmen geeft een inleiding over de 'voors' en 'tegens' van de inzet van juridische middelen. Nadere informatie volgt per brief. Er is slechts een beperkt aantal plaatsen op de boot beschikbaar. Dus meld u snel aan via telefoonnummer: 0113-23 00 75 of per mail: I? Haven van Zierikzee Aanlegplaats: 'de Luitjes' Wanneer: dinsdag 20 mei Vertrek:19.00 uur Met steun van de Nationale Postcode Loterij zetten De Provinciale Milieufederaties zich in de 12 provincies In voor natuur, milieu en landschap. Zo strijden De Milieufederaties bijvoorbeeld tegen verdroging. Verdroging is er de voornaamste oorzaak van dat de ZilverenTMaan een zeldzame dagvlinder is. M Meedoen is eenvoudig, 4 bel 0909-0033 (iscpm) of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor 9,00 per lot speelt u al mee. sAlvast hartelijk dank voor uw deelname. 20 WANTIJ April '08

Wantij | 2008 | | pagina 20