U een kans - Zij een kans Wfflmmmwm De Postcode Loterij helpt! Praat mee met de ZMF over belangenbehartiging Algemene Ledenvergadering dinsdag 25 november 2008 De ZMF nodigt u uit voor de najaarsledenvergadering die gehouden wordt op 25 novem ber a.s. in Grand-Café Hotel Jersey op de Grote Markt 28 te Goes. Het huishoudelijke deel start om 19.30 uur. Aansluitend volgt het discussiegedeelte om 20.30 uur. U kunt zelf kiezen of u heel de avond wilt mee maken of dat u pas om 20.30 uur aanschuift voor de discus sie. Het discussiegedeelte staat in het teken van de manier waarop de ZMF de belangen van natuur en milieu het beste kan behartigen. Huishoudelijk deel (aan vang 19.30 uur) 1. Opening en visie op actu aliteit door voorzitter Jan van Seters 2. Mededelingen 3. Vaststellen notulen leden vergadering 5 juni 2008 in Goes 4. Vaststellen begroting en werkplan 2009 5. Bestuurswijzigingen Anja de Groene is niet meer herkiesbaar. Er zijn een drietal kandidaten voor versterking van het bestuur: Loes de Jong, Gert de Groot en Marco Ouwerkerk. 6. Rondvraag Themadeel (aanvang 20.30 uur) "Belangenbehartiging, hoe doet de ZMF dat het best?" Samen met onze achterban wil de ZMF stil staan bij de beste aanpak die de ZMF kan kiezen om haar rol als belan genbehartiger inhoud en vorm te geven. Naast een inleiding door directeur Tjeu van Mierlo over samenwerking, zal prof. Peter van Wijrnen zijn kijk geven op de voor- en nadelen van een juridische procedure. We rekenen op een levendige en open discussie. Nieuwe collega's bij de ZMF Door het vertrek van twee colle ga's afgelopen jaar kunnen wij met gepaste trots twee nieuwe collega's aan u voorstellen: Annelies Luteijn is op 13 mei in dienst getreden als beleids medewerker Deltawateren. Annelies heeft de studie Biologie gedaan aan de Radboud Universiteit Nijmegen en is afgestudeerd op de relatie tus sen vegetatie en sedimentatie op de schorren (veldwerk op schor bij Paulinapolder aan de Westerschelde). Haar nieuwe functie bij de ZMF is dus een mooi vervolg op haar studie. Annelies is te bereiken via e-mail: aluteiin@zmf.nl of per telefoon 0113- 23 00 75. Driek van Vugt is per 1 oktober in dienst getreden bij de ZMF als beleidsmedewerker Gemeentelijk milieubeleid, Duurzaam bouwen en Mobiliteit. Driek heeft in 2006 zijn studie Politieke Weten schappen met succes afgerond. Na zijn studie is hij werkzaam geweest als beleidsadviseur voor Abvakabo FNY Driek is te berei ken via e-maiiadres: dwugt@zmf.nl of per telefoon 0113- 23 00 75. 19 WANTIJ Oktober'08 Met steun van de Nationale Postcode Loterij zetten De Provinciale Milieufederaties zich in de 12 provincies in voor natuur, milieu en landschap. Zo strijden De Milieufederaties bijvoorbeeld tegen verdroging. Verdroging is er de voornaamste oorzaak van dat de zilveren Maan een zeldzame dagvlinder is. <1 Meedoen is eenvoudig, «tfp bel 0909-0033 (I5cpm) of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor 9,00 per lot speelt u al mee. «Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Wantij | 2008 | | pagina 19