De Postcode Loterij helpt! O Werkplan 2010 Ledenvergadering Regiobijeenkomsten De looptijd van het werkplan zoals dat in 2009 functioneerde, is met een jaar ver lengd. Dit omdat de Provincie besloten heeft tot het doorvoeren van forse bezuini gingen. Er moet eerst duidelijkheid komen over de kerntaken van de Provincie en van gesubsidieerde instellingen en de begroting die daaruit voortkomt, voordat een nieuw werkplan kan worden opgesteld. Voor de ZMf is al wel duidelijk, vooruitlo pend op het verzoek van Provinciale Staten, om in het nieuwe werkplan de nadruk te leggen op 'coördinatie' als kerntaak waarbij het formuleren en uitvoeren van projecten de focus wordt. Thema's zullen zijn: gezon de leefomgeving, duurzaam landelijk gebied en duurzaam waterbeheer. De Algemene Ledenvergadering zal op 1 juni plaatsvinden, 's avonds om 19.30 uur. Loca tie en agenda zullen via de website bekend worden gemaakt. Aanmelden is verplicht. De afgelopen maand zijn in alle regio's bij eenkomsten gehouden met de leden. Zij konden daar vertellen wat ze de komende jaren van de ZMf verwachten. De avonden waren inspirerend en hebben veel stof tot nadenken gegeven. Wij kunnen daar zeker onze winst mee doen. Het werkplan is de downloaden via www.ZMf.nl 1 Met steun van de Nationale Postcode Loterij zetten De Provinciale Milieufederaties zich in de 12 provincies in voor natuur, milieu en landschap. Zo strijden De Milieufederaties bijvoorbeeld tegen verdroging. Verdroging is er de voornaamste oorzaak van dat de Zilveren Maan een zeldzame dagvlinder is. Meedoen is eenvoudig, bel 0909-0033 (l5cpm)of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor€ 10,25 per lot speelt u al mee. Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Wantij | 2010 | | pagina 11