De Zeeuwse Klimaatweek Klimaa Ml 2010 wee .zeeuwse Van 13 tot en met 20 november vindt de vierde Zeeuwse Klimaatweek plaats. De Zeeuwse Klimaatweek is een platform waarmee maatschappelijke organisaties, provincie en gemeenten aandacht vragen voor het mondiale klimaatvraagstuk en vooral voor mogelijke oplossingen. Anders consumeren, produceren en met energie omgaan. Rondom dit thema zijn in de klimaatweek allerlei activiteiten georganiseerd. Nieuwsgierig naar een activiteit bij u in de buurt? Kijk dan eens op: www.zeeuwseklimaatweek.nl Internationale fototentoonstelling Grote Zeeuwse Klimaattest De fototentoonstelling Consequences is te bekijken in de Grote Kerk in Goes van 29 oktober tot 20 november 2010, openingstijden: 13.00 tot 17.00 uur, donderdagavonden tot 21.00 uur (zondag en maandag gesloten). Toegang is gratis. Voor meer informatie kijkt u op www.zeeuwseklimaatweek.nl Janneke Donkers De vierde editie is een extra bijzondere editie omdat de organisatie van de klimaatweek, COS Zeeland, IVN en ZMf, er gezamenlijk in geslaagd zijn om de internationale fototentoonstelling 'Consequenses' by NOOR naar Zeeland te halen. Negen van 's werelds beste fotografen hebben klimaatverandering wereldwijd in beeld gebracht. De expositie was voor het eerst te zien tijdens de VN Klimaattop in Kopenhagen in 2009 en nu dus te zien in Zeeland! Onder de fotografen zijn diverse winnaars van internationale prijzen als World Press Photo. Als lezer van Wantij bent u uiteraardmeerdanwelkomomdetentoonstellingte bezoeken. Het is absoluut de moeite waard! Aansluitend op de tentoonstelling organiseert de ZMf de Grote Zeeuwse Klimaat Test op donderdag 18 november in Provinciehuis te Middelburg. In de Zeeuwse Klimaat Test nemen we de proef op de som, verschillende groepen nemen het tegen elkaar op. Er zijn nog plaatsen vrij, dus wilt u uw eigen klimaatkennis testen, meld u dan snel aan bij de ZMf. Meer informatie vindt u op de website van de Zeeuwse Klimaatweek. Janneke Donkers is medewerker communicatie bij de ZMf. 10J wantij november 2010

Wantij | 2010 | | pagina 10