Lid maakt lid De Postcode Loterij helpt! POSTCODE U een kans - Zij eenJcalis Zorg voor een nieuw lid en u ontvangt een prachtig familiespel! Verliefd worden op Zeeland is niet zo moeilijk. De bloemdijken, de schorren en slikken, de duinen, het strand met de woeste zee of de prachtige open landschappen. Zeeland heeft het! De ZMf wil dit vooral zo houden, maar dat kunnen we natuurlijk niet alleen. U, als lid van de ZMf, helpt ons daar al bij. Daar zijn we u natuurlijk erg dankbaar voor. U kunt de ZMf echter nog een extra steuntje in de rug geven: help de ZMf aan een nieuw lid en ontvang gratis het familiespel '(t)weetjesjacht', beter bekend als memorie (aangeboden door de Nationale Postcode Loterij). Projecten en de ZMf NATIONALE! Zorg dat u of het nieuwe lid in spe zich via de e-mail bij de ZMf aanmeldt. Vergeet daarbij niet uw contactgegevens (voor ver zending van het spel), de adresgegevens van het nieuwe lid en de actie: lid maakt lid, te vermelden. Een lidmaatschap van de ZMf kost 12,00 per jaar, leder lid ontvangt automatisch het blad Wantij en bij ver melding van e-mailadres ook de nieuwsbrief (tenzij anders aangegeven). Ook u, als lid van de ZMf, kan nog wat extra's voor de ZMf betekenen. Dit kan op verschillende manieren. Bijvoorbeeld door u aan te melden als lid van ons Groene Pei ler-panel: in dit panel kunt u met ons mee denken over actuele groene onderwerpen. Aanmelden kan via: www.degroenepeiler.nl. Als ZMf starten we ook regelmatig nieuwe projecten op het gebied van natuur en milieu. Wilt u hier graag bij betrokken worden? Kijkt u dan eens op www.zmf.nl voor de mogelijkheden. Meedoen is eenvoudig, bel 0909-0033 (I5cpm) of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor€ 10,25 per lot speelt u al mee. Alvast hartelijk dank voor uw deelname. Met steun van de Nationale Postcode Loterij zetten De Provinciale Milieufederaties zich in de 12 provincies in voor natuur, milieu en landschap. Zo strijden De Milieufederaties bijvoorbeeld tegen verdroging. Verdroging is er de voornaamste oorzaak van dat de Zilveren Maan een zeldzame dagvlinder is.

Wantij | 2010 | | pagina 19