De Postcode Loterij helpt! Berichten Algemene Ledenvergadering Wantij in biologisch afbreekbare folie HIER opgewerkt De Algemene Ledenvergadering van de ZMf staat weer voor de deur. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn op dinsdag 12 juni 2012 om 19.30 uur in Het Wilhelminahuis, Brugstraat 4, 4475 AP Wilhelminadorp. De nieuwe rubriek 'Duurzaam ondernemen' in deze Wantij gaat over het landbouwbedrijf Koninklijke Maatschap De Wilhelminapol- der bij Goes. Tijdens onze Algemene Ledenvergadering gaan we dieper in op het thema Duurzaam ondernemen. Het is een term die tegenwoordig vaak gebruikt wordt, maar wat zegt het nu eigenlijk en hoe doe je dat dan; duurzaam ondernemen? We nemen een kijkje bij De Wilhelminapolder; directeur Jan Paul van Hoven leidt ons rond. U kunt zich nu al aanmelden voor de ledenvergadering. Dit kan via onze website: www.zmf.nl of per telefoon: 0113 230075. Na aanmelding ontvangt u van ons in de week van 6 juni de agenda met bijbehorende stukken, per post of per e-mail. Hopelijk zien we u op 12 juni! Wantij neemt afscheid van de papieren verzendwikkel en zal vanaf nu verstuurd worden in biologisch afbreekbare folie. Deze folie kunt u in de groene bak deponeren. HIER opgewekt is hét platform voor lokale duurzame energie initiatieven. De Natuur- en Milieufederaties en de HIER Klimaatcampagne werken in dit project samen om alle initiatieven op het gebied van lokale duurzame energie te ondersteunen, verbinden en te positio neren op een positieve manier. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan het ontwikkelen van een website www.hieropgewekt.nlEen van de belangrijkste onder delen op de website is een landkaart van Nederland. Op deze landkaart komen alle initiatieven die al zijn gestart. Hebt u plannen? Of kent u initiatieven? Laat het ons weten! Contactpersoon Ilse Pama, ipama@zmf.nl I Met steun van de Nationale Postcode Loterij zetten De Natuur- en Milieufederaties zich in de 12 provincies in voor natuur, milieu en landschap. Zo proberen de Milieufederaties verdroging van natuurgebieden tegen te gaan. Hierdoor kunnen ook zeldzame dieren, waaronder dagvlinders als de Zilveren Maan, blijven bestaan. Meedoen is eenvoudig, bel 0900 300 1500 (20cpm) of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor 10,50 per lot speelt u al mee. Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Wantij | 2012 | | pagina 19