De Nieuwe Groene Koers Ledenvergadering ZMf Dinsdagavond 27 november om 19.30 uur houdt de ZMf haar najaarsledenvergadering. Deze keer zijn we te gast in Koudekerke bij Theeschenkerij (minicamping en B&B) Sint Anthonijshoek. Het wordt een belangrijke ledenvergadering voor de vereniging; we stellen het dan ook zeer op prijs als u aanwezig kunt zijn. Berichten De Nieuwe Groene Koers Locatie Graag aanmelden Communiceren met de ZMf Sociale Media Postbusnummer vervallen theeschenkerij Sint Anthonijshoek De ZMf is in verandering. We staan daarbij voor belangrijke keuzes. Die willen we graag met u bespreken. We focussen deze avond boven dien op wat er voor u, als lid van de ZMf, gaat veranderen. We zijn erg benieuwd hoe u tegen deze koerswijziging aankijkt en zijn ook erg benieuwd naar uw aanvullingen en suggesties. We staan deze avond, u heeft er in deze Wantij al veel over kunnen lezen, natuurlijk ook stil bij de komst van onze nieuwe website en het gebruik van sociale media. Het grootste gedeelte van de avond zullen we echter inruimen om samen met u te praten over onze 'Nieuwe Groene Koers'. Theeschenkerij (en minicamping) Sint Anthonijshoek Vlissingsestraat 3 4371 RA Koudekerke Gezien de grootte van de locatie graag van tevoren aanmelden (zo weet u zeker dat u een zitplaats heeft!). Aanmelden kan via onze website: www.zmf.nl of per telefoon: 0113 230075. Na aanmelding ontvangt u van ons de agenda met bijbehorende stukken. Hopelijk zien we u dinsdagavond 27 november! Zoals u in deze Wantij ook al heeft kunnen lezen, communiceert de ZMf op allerlei manieren. Met u, als lid, doen wij dit vaak nog per post. Als ZMf geven we er de voorkeur aan om via de e-mail met u te communiceren. Dit is sneller, makkelijker, goedkoper en niet onbelangrijk: beter voor het milieu. Daarom vragen wij u vriendelijk (mocht u dit nog niet gedaan hebben) om uw e-mailadres aan ons door te geven. Heeft u geen e-mail of wilt u liever per post op de hoogte gehouden worden, dan kan dit uiteraard ook. U kunt uw e-mailadres naar ons mailen: info@zmf.nlU mag ons ook een persoonlijk bericht sturen via facebook, twitter of linkedin. Wat u makkelijk vindt! We vinden het erg leuk om u tegen te komen op één van de sociale media. Vindt u het ook leuk om de ZMf-nieuwtjes te lezen en hierop te reageren? Kijk dan eens op: m Facebook: ZMf 'S1 Twitter: ZMfZeeland injLinkedin: ZMf Als ZMf ontvangen wij ook steeds minder post. Daarom komt per 1 januari 2013 ons postbusnummer te vervallen. Ons bezoekadres wordt nu tevens ons postadres: Ravelijn de Groene Jager 5, 4461 DJ Goes. Let daar dus even op, mocht u nog per post met ons communiceren. 18] wantij november 2012

Wantij | 2012 | | pagina 18