Sociale media en ZMf m ra Zoals je kunt lezen in mijn dagboek, zijn de sociale media en online ontwikkelingen voor mij niet meer weg te denken uit het dagelijkse leven. Maar ook voor de ZMf als organisatie spelen deze ontwikkelingen een steeds belangrijkere rol. Sociale media £2 Niet iedereen is online Digitaal communiceren Zo zijn we als ZMf op dit moment druk doende met een nieuwe website. Onze hui dige website is nog niet eens zo oud, maar de ontwikkelingen gaan zo snel dat we nu steeds vaker tegen de beperkingen van ons systeem aanlopen. Tijdens de ledenver gadering kun je de eerste beelden van de nieuwe site zien. Ons adres blijft gewoon hetzelfde: www.zmf.nl Natuurlijk worden de sociale media in onze nieuwe site geïntegreerd. Zo kun je straks op de homepage van de ZMf de laatste ZMf- tweets zien en kun je straks heel gemak kelijk een interessante pagina van de ZMf delen via Facebook of Twitter. Ook kun je straks zelf discussies starten of bijvoorbeeld die mooie foto delen die je laatst gemaakt hebt tijdens een excursie. Hier kun je ons vinden: Facebook: ZMf Twitter: ZMf Zeeland Linkedin: ZMf We begrijpen dat niet iedereen in onze ach terban actief is op de social media. Als ZMf blijven we daarom, indien je dat wenst, ook nog gewoon op papier communiceren. Ook de Wantij verschijnt voorlopig nog gewoon op (duurzaam) papier. Het is wel zo dat we steeds meer stukken digitaal willen verzenden. Dit scheelt gewoon ontzettend veel papier en - ook belangrijk - een hoop geld. Dus ben je lid van de ZMf en wil je graag per e-mail uitnodigingen voor o.a. ledenvergaderingen en andere activi teiten ontvangen, mail dit dan naar: info@zmf.nl Janneke Donkers is medewerker communicatie bij de ZMf. 3 Janneke Donkers wantij november 2012 (f 9

Wantij | 2012 | | pagina 9