Ledenvergadering ZMf De Postcode Loterij helpt! t fiL I 4 F. dinsdagavond 26 november in Middelburg Berichten Wanneer: dinsdagavond 26 november 2013 Tijd: vanaf 19.30 uur Locatie: stadskantoor gemeente Middelburg (Kanaalweg 3) Aanmelden: www.zmf.nl/ledenvergadering of per telefoon: 0113 230075 Verkorte balans en staat van baten per 31 december 2012 We zitten deze avond natuurlijk niet voor niets in het stadskantoor. Ten eerste is het een centraal gelegen locatie (vlakbij het station). En ten tweede willen we de gemeente graag aan u laten vertellen over haar ambitieuze doel: ze wil in 2050 een energieneutrale gemeente zijn. 19.30 tot 20.20 uur Terugblikken en vooruit kijken We beginnen deze avond door kort terug te blikken op afgelopen jaar. Hoe vindt u dat het de ZMf is vergaan? Wat moeten we vooral blijven doen en wat misschien niet meer? Ook willen wij als ZMf graag aan u laten zien wat we dit jaar hebben bereikt. En natuurlijk kijken we samen vooruit naar volgend jaar. 20.20-20.30 uur Korte pauze 20.30 tot 22.00 uur Toelichting Energieakkoord Na de pauze willen we u graag bijpraten over het landelijke Energieakkoord en de gevolgen voor u als particulier of als lokaal initiatief. Deze avond willen we een aantal van de maatregelen uit het energieakkoord aan u toelichten. Uiteraard is er ook alle ruimte om vragen te stellen. De ZMf wil haar leden graag inzicht geven in de financiële stand van zaken van onze vereniging. Voorheen kozen wij ervoor dit via deze pagina in Wantij aan u te presenteren. Om vervolgens het overzicht toe te lichten aan de aanwezige leden op de ledenvergadering. Dit jaar presenteren we dit overzicht online. Meerdere leden hebben bij ons aangegeven dat het vorige financiële overzicht dat in Wantij is gepubliceerd, slecht leesbaar was. Daarom willen we u graag verwijzen naar de volgende link: www.zmf.nl/financien2012 Hier zijn zowel de verkorte balans als de staat van baten per 31 december 2012 te downloaden, in een lekker groot lettertype dus goed leesbaar. Uiteraard lichten wij dit overzicht in onze ledenvergadering weer toe en is er dan ook alle ruimte voor vragen. Indien gewenst kunnen deze documenten ook per post naar u verzonden worden, neemt u daarvoor even contact op met ons secretariaat. De Nationale Postcode Loterij is de grootste goededoelenloterij van Nederland. De helft van de opbrengst is bestemd voor meer dan 80 goede doelen. Met deze bijdrage kunnen De Natuur- en Milieufederaties zich in de 12 provincies voor natuur, milieu en landschap inzetten. Waardoor bijvoorbeeld de Zilveren Maan, een zeldzame dagvlinder, kan blijven bestaan. Meedoen is eenvoudig, bel 0900 300 1500 OOcpm) of meld u aan via www.postcodeloterij.nl. Voor€ 11,50 per lot speelt u al mee. Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Wantij | 2013 | | pagina 19