Berichten van de ZMf LUjeëïii[kans... Zii een kans mm .Greveli De Postcode Loterij helpt! V 4 ZMf is verhuisd naar Middelburg Het Zon Effect wegens succes verlengd tot 15 juli! Opnieuw een Grevelingenweek Per 9 juni is de ZMf verhuisd naar het gebouw van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Deze nieuwe ruimte biedt volop kansen voor de ZMf. De kantoor ruimte bevindt zich in een gebouw mid den in de Zeeuwse samenleving waar Scoop en andere maatschappelijke orga nisaties hun werkruimte hebben. Met deze organisaties kan eenvoudig samen werking worden gezocht bij de commu nicatie over projecten op het gebied van natuur, milieu en landschap, én duur zaamheid. Ook zitten we zo dichterbij het bestuurscentrum in Zeeland. Een ander pluspunt is dat de nieuwe locatie dagelijks wordt bezocht door een grote groep Zeeuwse inwoners. Daardoor wordt het eenvoudiger om met een breed publiek te communiceren over zaken waar de ZMf zo hard aan werkt. Het is een uitgelezen kans om ook niet-leden te interesseren voor de activiteiten en initiatieven van de ZMf die Zeeland hel pen verduurzamen. We proberen onze najaarsvergadering in de Zeeuwse Biblio theek te organiseren, zodat u een kijkje kunt nemen op onze nieuwe locatie. De gezamenlijke inkoopactie Het Zon Effect loopt nu voor het vierde jaar en is een groot succes. De interesse om zonnepanelen aan te schaffen, is onverminderd groot. Vanwege het grote succes is de actieperiode van Het Zon Effect nu verlengd tot 15 juli. Meer informatie op www.hetzoneffect.nl. Met 28 activiteiten en 600 bezoekers was de eerste Grevelingenweek in 2014 een succes. In 2015 zal wederom een Grevelingenweek plaatsvinden: van 12 t/m 19 sep tember. De Grevelingenweek is een initiatief van IVN en ZMf in samenwerking met Natuur- en Recreatieschap de Grevelingen. Mede mogelijk gemaakt door Provincie Zeeland. Er worden tijdens de Grevelingenweek activiteiten georganiseerd op en rond de Grevelingen door tal van organisaties. Heeft uw organisatie ook een acti viteit die georganiseerd kan worden tijdens de Grevelingenweek? Of bent u bereid een activiteit te organiseren tijdens deze week? Laat het ons weten, dan wordt ook uw activiteit opgenomen in het programma van de Grevelingenweek. Voor meer informatie en vragen: Ilse Pama ZMf, tel. (0118) 654180; email: ipama@zmf.nl. advertentie wantij juni 2015 (19. De Nationale Postcode Loterij is de grootste goededoelenloterij van Nederland. Sinds 1989 is ruim 4,4 miljard euro geschonken aan 92 organisaties die zich inzetten voor de bescherming van mens en natuur. Met de bijdrage van de loterij kunnen De Natuur- en Milieufederaties zich in de 12 provincies voor natuur, milieu en landschap inzetten. Waardoor bijvoorbeeld zeldzame dag vlinders kunnen blijven bestaan. Meedoen is eenvoudig, bel 0900 300 1500 (€0,50 per gesprek) of ga naar www.postcodeloterij.nl Voor 12,50 per lot speelt u al mee. Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Wantij | 2015 | | pagina 19