Draadwerk Bij de voorpagina Colofon &"f Samenwerken, verbinden, contacten leggen: een sociaal netwerk is als een spinnenweb. Kunstig, soms ingewikkeld, en naarmate je er meer tijd en energie in steekt, erg effectief. En zoals het spinnenweb nauwelijks zichtbaar. Waar in de natuur mist de structuur van een web blootlegt, maakt deze Wantij de netwerken van de ZMf zichtbaar. Dit netwerk is weliswaar voor veel buitenstaanders minder zichtbaar maar trekt sporen, legt verbanden, deelt informatie en verbindt mensen. En net als in de natuur is zo'n persoonlijk web een ijzersterk draadwerk! Loes de Jong NOVEMBER 2015 nummer 128 jaargang 32 nr. 3 Het wantij is 'de draaiing of stilstand in het water, waar twee vloedstromen elkaar ont moeten'. Wantij is een uitgave van de ZMf. Het blad verschijnt drie maal per jaar en wordt naar de leden van de ZMf verstuurd. Lidmaatschap van de ZMf kost 24 per jaar. Bijdragen kunnen in overleg met de eindredacteur worden ingediend. Auteurs zijn verantwoordelijk voor de inhoud van hun artikel. Plaatsing in dit blad hoeft niet te bete kenen dat de vermelde meningen het inzicht van de redactie, het bureau of het bestuur van de ZMf weergeven. Redactie: Saskia Freericks (gastredactie), Elly Geelhoed (secretariaat), Rob Kregting, Bouke Kromhout van der Meer, Peter Louwerse, Gerda Spaander en Willem de Weert (eindredactie). Redactiesecretariaat: Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg T. (0118) 654180 E. egeelhoed@zmf.nl Vormgeving en productie: Nilsson communicatiekunstenaars Goes Foto voorpagina: Loes de Jong Trsc www.fsc.org FSC® C006922 2 wantij november 2015

Wantij | 2015 | | pagina 2