Berichten van de ZMf Ledenvergadering ZMf dinsdag 29 mei a.s. Dilemma's ZMf In Memoriam Rob Kregting We komen ook op plekken zonder POSTCODE Dankzij u. â– NATIONALE! LOTERIJB Kom op 29 mei naar de Algemene Ledenvergadering van de ZMf. De nadere uitnodiging ontvangt u nog. Wij hebben een inspirerende locatie uitgekozen waar wij u graag ontmoeten. Als lid van de vereniging is uw aanwezigheid van belang. Uw stemt telt immers. Kom ook en praat mee. Bent u er bij? De volgende Wantij verschijnt in september. Dan staan de dilemma's van de ZMf centraal. Wanneer is natuurcompensatie wel of niet voldoende? Wat heeft de voorkeur, windmolens of zonneparken, of Moeilijke onderwerpen waar de ZMf, maar ook onze partners, mee worstelen. Heeft u zelf ook zo'n dilemma? Laat het weten aan onze redactie en mail dit dilemma naar: lkeizer@zmf.nl. In de vorige Wantij was er aandacht voor de kunstenaar Rob Kregting. Jarenlang was Rob de auteur van de rubriek 'Zeeland verbeeld' en dit keer stond hij zelf in de schijnwerpers. Begin dit jaar nam Rob afscheid van de redactie van Wantij. We wisten toen niet dat we hem nooit meer zouden zien. Rob is op 8 april jl. volkomen onverwacht overleden. We zijn Rob zeer dankbaar voor zijn artistieke bijdrage aan Wantij. Bestuur, medewerkers en de redactie van Wantij wensen zijn vrouw Hanneke en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. advertorial De Natuur- en Milieufederaties zetten zich in voor een duurzame en gezonde wereld. Samen met mensen, bedrijven en overheden willen zij het verschil maken met schone energie, mooie natuur en gezond voedsel. De Natuur- en Milieufederaties ontvingen sinds 1996 een bijdrage van 39,6 miljoen van de Nationale Postcode Loterij. (l8+) Speel bewust Deelnemers van de Postcode Loterij: bedankt! Dankzij u kunnen wij de Natuur- en Milieufederaties en 94 andere organisaties financieel ondersteunen. En dankzij u groeide dit Nederlandse loterij-initiatief uit tot de grootste fondsenwerver ter wereld - er werd al ruim 7 miljard aan goede doelen geschonken. Samen voor een betere wereld: postcodeloterij.nl wantij mei 2018 f 23

Wantij | 2018 | | pagina 23