Inhoud Inhoud en colofon De dilemma's van de ZMf Zonnedaken of zonneweides? Wilde of gemaakte natuur? Met de helikopter naar het windpark Boeren met techniek of met natuur? Veertig wandelroutes met trein en bus O "S li Lopen langs de Linie van Communicatie Meer vogels op akkers Windmolens versus vogels en natuur Hoe verder met recreatie langs Deltawateren? Zeeuwse Ommegang ZMf ledenvergadering dinsdag 23 oktober a.s. Meten is weten Colofon Willem de Weert Peter Louwerse Bouke Kromhout van der Meer Ineke ter Stege Ineke ter Stege Willem de Weert Gerda Spaander Willem de Weert Peter Louwerse Bouke Kromhout van der Meer Ira von Harras Willem de Weert OKTOBER 2018 nummer 136 jaargang 35 nr. 2 Het wantij is 'de draaiing of stilstand in het water, waar vloedstromen elkaar ontmoeten Wantij is een uitgave van de ZMf. Het blad wordt naar de leden van de ZMf verstuurd. Lidmaatschap van de ZMf kost 24 per jaar. Bijdragen kunnen in overleg met de eind redacteur worden ingediend. Auteurs zijn verantwoordelijk voor de inhoud van hun artikel. Plaatsing in dit blad hoeft niet te betekenen dat de vermelde meningen het inzicht van de redactie, het bureau of het bestuur van de ZMf weergeven. Redactie: Lineke Keizer (secretariaat), Jacomine Burgers, Bouke Kromhout van der Meer, Peter Louwerse, Ineke ter Stege en Willem de Weert (eindredactie). Redactiesecretariaat: ZMf, Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg T. 0118 - 654 180 E. Ikeizer@zmf.nl Vormgeving en productie: Nilssont Goes Voorpagina: Funderingen voor windturbineparken op zee. Vlissingen-Oost. Foto: Loes de Jong MIX Papter van verantwoorde herkomst FSC* C006922 wantij oktober 2018

Wantij | 2018 | | pagina 2