1. Middelburg 2. Domburgse Watergang Routebeschrijving Afstand Start- en eindpunt 22,5 km ■■'ïlfftt NS station Middelburg Bus lijn 53 vanuit Westkapelle, halte Markt Niet toegestaan Honden Met de rug naar het NS station steek je de weg over en gaat RD over de draaibrug, RD door de Stationsstraat en daarna over de stenen brug. Daarna aan het eind LA, Houtkaai en RD, Turfkaai, Nieuwe Haven. Dan neem je de 1e LA, Stadsschuur. Op de kruising bij de brug met de Vlissingsestraat ga je RD en RA de Beenhouwerssingel op, water links. Op de kruising met de autoweg (Koestraat) steek je deze over en gaat LA de burg over. Dan direct RA en LA via de fietsweg onder het viaduct door. Je gaat nu 2e LA, het voetpad in het gras. Na 50 meter ga je scherp RA, water links, het Bolwerk volgen. Bij de verkeerslichten steek je over, gaat LA en steekt de brug over. Dan direct RA de (Langeviele)singel op (KP 23), water rechts. Dit blijf je volgen, tot ter hoogte van de molen. Hier (KP 24) ga je vóór de brug LA het Griffioenpad op, water rechts, langs de Domburgse Watergang met theehuisje. Aan het eind steek je de verkeersweg over. Links van de brug ga je het smalle asfaltpad door het bosje in. Aan het eind ga je RA (Laurens Stommespad) en direct LA het asfaltpad naar het gemaal in. Aan het eind van het pad, bij het gemaal, ga je via het overstapje het veld in, water rechts. Aan het eind steek je het water over via de balkenbrug. Dan ga je direct RA en volg je de oever tot voorbij de haakse bocht. Bij KP 15 steek je via het trekvlot over. Je loopt nu over een soort dijkje met aan twee kanten water. Je volgt nu, tot Westkapelle, de wandelknooppunten markering. Weer op het 'vasteland' volg je de linkeroever, negeert het trekvlot rechts en je blijft deze volgen tot het eind. Daar ga je RA de brug over en direct LA via het overstapje (KP 74) het pad langs de rechteroever op. Je loopt om een landgoed heen, de route volgend langs de sloot aan je rechterhand. Je verlaat het landgoed via een klaphek en gaat LA de asfaltweg op (Frederik Barbarossaweg) Direct na de brug (KP 72) ga je RA het oeverpad op, water rechts. Onderweg kom je over je een bruggetje en ga je via een trekvlot naar de overkant, daar LA. Verderop over een houten bruggetje langs een wat grotere plas. Op de asfaltweg (Poppendamseweg) (KP 41) ga je LA. Foto: Gegarandeerd Onregelmatig. wantij januari 2019 13

Wantij | 2019 | | pagina 13