We komen ook op plekken zonder postcode. Dankzij u. POSTCODE 3. Poppendamme 4. Westkapelse Watergang 5. Westkapelse Kreek INATIONALEB LOTERIJ Je neemt de 1e LA (Zwagermanweg). (Voor Imkerij even 50 meter RD) Dan de 1e RA, Veldersweg. Na huisnr. 1 ga je RA over een onverhard karrenspoor het akkerland in. Bij een sloot ga je LA. Daarna aan het eind RA een graspaadje op. Je maakt verderop een korte knik naar links en dan weer naar rechts, blijft de slootkant volgen en neemt 2 x een overstapje. Aan het eind ga je vóór een sloot LA langs de rand van een weiland. Je passeert 2 overstapjes en komt aan het na een overstapje (KP 94) uit op een asfaltweg (Krommenhoekseweg) en gaat RA. Aan het eind steek je een asfaltweg met fietspad (Mariekerkseweg) over en gaat LA via het fietspad. Nu de 1e afslag RA, Mariekerke door. Direct na bord bebouwde kom RA. Je passeert boerderijen met eenvoudige horeca. Aan het eind steek je de weg RD over (KP 61) een erf op. Daarna rechts om de groene schuur de camping op. Achter de schuur ga je RA langs een sloot aan je rechterhand. Verderop LA de oever volgen. Je passeert een picknicktafel en steekt het water over met het trekvlot. Aan de overzijde (KP 62) ga je LA. Nu loop je langs de Westkapelse Watergang. Bij de asfaltweg (Kloosterweg) ga je LA en direct RA het graspad langs het water op. Je steekt over met het trekvlot en gaat RA, water rechts. Na het hekje ga je RA en volg je de watergang. Op de volgende asfaltweg met fietspad (Koekoeksweg) ga je RA en meteen, aan de overzijde van de weg, LA langs de waterberging, water links. Je neemt weer een trekvlot en gaat RD. Op de asfaltweg (Rapenburgweg) (KP 56) ga je even LA en weer snel RA langs het water, water rechts. Aan het eind (KP 43) ga je LA de asfaltweg (Geschiereweg) op. Na een groepje huizen ga je RA over het houten bruggetje, en aan het eind van de akker RA. Aan het eind op een betonweg (Baaiweg) RA. Na de boerderij ga je LA en over de houten brug weer LA. Op de volgende asfaltweg (Schoutsweg) ga je LA en na ongeveer 100 meter RA (KP 41) het pad langs de kreek op, water rechts. Negeer de afslag naar links (KP 67) en loop door tot het trekvlot. Hiermee oversteken en RD gaan. Je steekt de autoweg (Grindweg) over en gaat RD over de houten brug. Loop RD, op de splitsing ga je LA. Je gaat het 1e pad RA in en dan over het kleine bruggetje RA (Joossesweg). Je loopt langs campings en houdt links aan tot de splitsing onderaan de duinen. Hier(KP 90) ga je RA en LA de duintrappen op, en zie, de zee! En achter je heel Walcheren met de Lange Jan van Middelburg in het midden... Je volgt RA het tegelpad over de kruinen van de duinen. Vóór de Radartoren ga je de trappen af om RA het voetpad te gaan volgen. Dit gaat met een bocht naar links tot de tank. Hier daal je via de Liberty Bridge af naar Polderhuis in Westkapelle. Bus naar NS: Na het Polderhuis RA (Zuidstraat) 600 meter naar bushalte Markt. '.V De Natuur- en Milieufederaties zetten zich in voor een duurzame en gezonde wereld. Samen met mensen, bedrijven en overheden willen zij het verschil maken met schone energie, mooie natuur en gezond voedsel. De Natuur- en Milieufederaties ontvingen sinds 1996 een bijdrage van 39,6 miljoen van de Nationale Postcode Loterij. (l8+) Speel bewust Deelnemers van de Postcode Loterij: bedankt! Dankzij u kunnen wij de Natuur- en Milieufederaties en 94 andere organisaties financieel ondersteunen. En dankzij u groeide dit Nederlandse loterij-initiatief uit tot de grootste fondsenwerver ter wereld - er werd al ruim 7 miljard aan goede doelen geschonken. Samen voor een betere wereld: postcodeloterij.nl advertorial 14 wantij januari 2019

Wantij | 2019 | | pagina 14