Berichten van de ZMf Hi Bijeenkomsten in 2019 Wij nodigen u van harte uit om met ons in gesprek te gaan tijdens de regiobijeenkomsten. Het is voor de ZMf belangrijk te weten wat er speelt in de regio en we bundelen graag onze krachten en kennis. Regiobijeenkomsten 2019 Algemene ledenvergaderingen 2019 Nieuwjaarswens Aanmelden stellen wij erg op prijs. Dat kan via onze website: www.zmf.nl. Onze regiobijeen komsten zijn openbaar. U mag deze data gerust doorsturen naar andere belangstellenden en hen meenemen naar de bijeenkomst. Daarnaast organiseren wij op 30 januari een inspiratiesessie 'Energietransitie in het landschap' Naar aanleiding van de algemene ledenvergadering gaan wij graag verder met u in gesprek over dit onderwerp. Op deze avond kunt u mee puzzelen om zonne- en windenergie op een goede manier in het landschap te realiseren. Samen zetten we stappen naar een ZMf visie over zon, wind en ruimtebeslag in het landschap. Houd de website van de ZMf in de gaten om u aan te melden voor de bijeenkomst. O Regio Walcheren op maandag 4 februari 2019 om 19.30 uur. Locatie: Korte Geere 19, 4331 LE Middelburg O Regio Zeeuws-Vlaanderen op maandag 11 februari 2019 om 19.30. Locatie: nader te bepalen, omgeving Terneuzen O Regio Schouwen-Duiveland, Tholen/Sint Philipsland op maandag 11 maart 2019 om 19.30 uur. Locatie: nader te bepalen. O Regio Bevelanden op maandag 15 april 2019 om 19.30 uur. Locatie: nader te bepalen. O 25 juni 2019 O 22 oktober 2019 Foto: Jasmijn Haars y< wv 'L i i' r Voor de ZMf was 2018 een erg mooi jaar. We zijn een klein en hecht team en we worden geflankeerd door een betrokken en zeer deskundig bestuur. Daarnaast worden we ook vaak enorm gesteund door jullie, de lezers van Wantij. In 2019 zetten wij ons weer vol in voor de natuur en het milieu in onze omgeving. Het klimaat, de Regionale Energiestrategie en onze Deltawateren hebben onze volle aandacht. Wij richten ons actief op ons landschap en het stimuleren van een circulaire economie. En bomen.. die spelen een cruciale rol binnen onze thema's. Daar hebben we ook veel aandacht voor. Namens het gehele ZMf team wens ik de lezers een prachtig jaar. Met vooral veel liefde om je heen, gezondheid en de rust om met volle aandacht te kunnen genieten van wat Zeeland in haar diepste vorm is. Ira von Harras, directeur ZMf wantij januari 2019 15

Wantij | 2019 | | pagina 15