ook op plekken zonder We komen postcode. POSTCODE Dankzij u. Dinsdag 25 juni: 1 Ledenvergadering ZMf Thema Klimaat en de regio. Start om 19.30 uur. Meer informatie en l aanmelden op www.zmf.nl Gabi Sinke nieuwe communicatiecoördinator ZMf Willem de Weert Ridder «NATIONALE» «LOTERIJ! Ik ben Gabi Sinke, per 1 april de nieuwe communicatiecoördinator bij ZMf. Onlangs werd ik warm onthaald door de Wantijredactie en kreeg ik uitleg over mijn rol bij Wantij. Eindredacteur Willem de Weert vroeg me mezelf voor te stellen in Wantij. Een beetje brutaal zei ik: 'Prima, maar op één voorwaarde: dat ik ook iets over je lintje mag schrijven.' Willem schudde lachend zijn hoofd. Bescheiden als hij is zei hij: 'Ik heb daar al zoveel aandacht voor gekregen.' Maar ik sleepte er uiteindelijk toch een deal uit. Op vrijdag 26 april kreeg Willem een lintje en werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau! Dit vanwege zijn buitengewone staat van dienst en grote inzet voor uiteenlopende initiatieven op het gebied van natuur- en cultuurbehoud. Zo'n bijzondere onderscheiding verdient aandacht, vinden wij van ZMf. En dan zeker in Wantij, waarvan Willem al 28 jaar eindredacteur is. Trots zijn we op jou, Willem. En dankbaar voor de tomeloze energie die je steekt in onze organisatie. Nogmaals van harte gefeliciteerd met je onderscheiding, namens het team van ZMf. advertorial De Natuur- en Milieufederaties zetten zich in voor een duurzame en gezonde wereld. Samen met mensen, bedrijven en overheden willen zij het verschil maken met schone energie, mooie natuur en gezond voedsel. De Natuur- en Milieufederaties ontvingen sinds 1996 een bijdrage van 39,6 miljoen van de Nationale Postcode Loterij. (l8+) Speel bewust Deelnemers van de Postcode Loterij: bedankt! Dankzij u kunnen wij de Natuur- en Milieufederaties en 94 andere organisaties financieel ondersteunen. En dankzij u groeide dit Nederlandse loterij-initiatief uit tot de grootste fondsenwerver ter wereld - er werd al ruim 7 miljard aan goede doelen geschonken. Samen voor een betere wereld: postcodeloterij.nl wantij juni 2019 19

Wantij | 2019 | | pagina 19