rozemarijn Alex Bruning Hannah Twigt Nieuw- Zeeland Rode Bessen Pruimen Kersen «Barber-Bessen *arte Bessen Ckutnej- van Big Mamma Leeftijd: 21 Woonplaats: Nijmegen Studie: Momenteel heroriëntatie op andere studie Leeftijd: 32 Woonplaats: Wolphaartsdijk Professies: Projectmanager Circulair Beleven, mede oprichter Fair Fabulous, mede-eigenaar adviesbureau Twigt-om, projectleider Land in Zee in het Grenspark Groot-Saeftinghe In 2010 is Hannah voor enige tijd op reis gegaan in Nieuw-Zeeland. Daar kwam ze in aanraking met een andere manier van denken, doen en leven. Ze ontdekte dat daar mensen veel meer handelen vanuit hun intrinsieke motivatie om goed om te gaan met hun omgeving, zowel ecologisch als sociaal. Ze begon zich af te vragen hoe we in Nederland daar zover van verwijderd zijn geraakt. 'Het lijkt wel of we geen onderdeel meer uitmaken van de natuur, alsof we erboven staan.' Ze schrok hier van. Nieuw-Zeeland voelde als diep ademhalen. 'Het kan dus wel anders'. Maar in plaats van naar de andere kant van de wereld te verhuizen, besloot Hannah te proberen die manier van denken naar hier te halen. Ze begon in haar eigen omgeving, Wolphaartsdijk, vorm te geven aan haar ideaal: bewust omgaan met de wereld om je heen. Ze startte haar bedrijf Twigt-om en ondernam andere circulaire initiatieven. Conflturt CHfftinr Kif: Mamma Rcl-Knii Cwfflttrrv «Mis Mamma Confiture B/g "ifirurt Hg Mamma Pruimen met AmafkW Confiture P pel marmelade Mamtrut van i Peter Louwerse is lid van de Wantijdredactie. wantij mei 2020 f 15

Wantij | 2020 | | pagina 17