Berichten van de ZMf We komen ook op plekken zonder postcode. 2 mMim i POSTCODE Dankzij u. Koninklijke onderscheiding voor oud-voorzitter ZMf Jan van Seters Blijf gezond! Thijs Kramerlezing verplaatst naar 2021 Algemene Ledenvergadering ZMf ■NATIONALE» LOTERIJB Oud-bestuursvoorzitter van ZMf Jan van Seters kreeg eind april een Koninklijke onderscheiding. Van 2006 tot 2016 was hij als bestuurslid een grote steun voor ZMf, door dik en dun. Jan werd gebeld door burge meester Lonink van Terneuzen over het nieuws van zijn onderscheiding. We hebben het nog niet eerder meegemaakt, zoals het Coronavirus nu impact heeft op het dagelijks leven. Ongekende tijden dus, die bedreigend en spannend kunnen zijn. ZMf werkt net als iedereen zoveel mogelijk vanuit huis en verzet bijeenkomsten naar later of organiseert ze online. We zitten dus niet stil en blijven te allen tijde bereikbaar via de gebruikelijke kanalen. We wensen iedereen heel veel sterkte. Blijf gezond en zorg goed voor jezelf en voor elkaar. Normaal gesproken had de Thijs Kramerlezing dit jaar weer plaatsgevonden. De Thijs Kramerlezing motiveert en inspireert voor een mooi en duurzamer Zeeland. Vanwege het coronavirus wordt het symposium verplaatst naar het voorjaar van 2021. Nadere datum en locatie wordt nog bekend gemaakt. (Normaliter had Wantij integraal verslag gedaan van de lezing. Door het uitstel verschijnt de eerste Wantij van 2020 daarom wat later dan oorspronkelijk gepland.) Op 23 juni aanstaande staat de eerste Algemene Ledenvergadering van ZMf gepland. De maatregelen rondom het coronavirus vragen mogelijk nog aanpassingen aan de opzet van deze bijeenkomst. Het bestuur en het team van ZMf overlegt nog over de precieze aanpak ervan. Leden ontvangen nog een persoonlijke uitnodiging. advertorial De Natuur- en Milieufederaties zetten zich in voor een duurzame en gezonde wereld. Samen met mensen, bedrijven en overheden willen zij het verschil maken met schone energie, mooie natuur en gezond voedsel. De Natuur- en Milieufederaties ontvingen sinds 1996 een bijdrage van 39,6 miljoen van de Nationale Postcode Loterij. ^8^ Speel bewust Deelnemers van de Postcode Loterij: bedankt! Dankzij u kunnen wij de Natuur- en Milieufederaties en 94 andere organisaties financieel ondersteunen. En dankzij u groeide dit Nederlandse loterij-initiatief uit tot de grootste fondsenwerver ter wereld - er werd al ruim 7 miljard aan goede doelen geschonken. Samen voor een betere wereld: postcodeloterij.nl wantij mei 2020 f 19

Wantij | 2020 | | pagina 21