13 14 16 18 19 20 Inhoud 7l Inhoud en colofon Jong én ambassadeur voor een duurzame wereld Je bent wat je eet Water mag veel meer in ons leven komen De wereld van nu vraagt om mensen die verandering kunnen brengen Seven Generations #7 Wat betekent een beslissing voor de volgende zeven generaties? Start van een nieuw tijdperk? Circulair is kans om dingen mooier en beter te doen Het vergt moed om te leren door te doen Onder de leden. John Beijersbergen Berichten van de ZMf Laag is voor Jolien niet laag genoeg Colofon &"f Willem de Weert Willem de Weert Guido Krijger Maaike Boumans Rem van den Bosch Willem de Weert Guido Krijger Peter Louwerse Ira von Harras Willem de Weert Gabi Sinke Gerda Spaander Deze Wantij gaat over Finding ROOTS. Dit programma daagt jongeren uit leiderschap te tonen voor een duurzame wereld. Niet alleen praten, maar doen! MEI 2020 nummer 140 jaargang 37 nr. 1 Het wantij is 'de draaiing of stilstand in het water, waar vloedstromen elkaar ontmoeten.' Wantij is een uitgave van de ZMf. Het blad wordt naar de leden van de ZMf verstuurd. Bijdragen kunnen in overleg met de eindredacteur worden ingediend. Auteurs zijn verantwoordelijk voor de inhoud van hun artikel. Plaatsing in dit blad hoeft niet te betekenen dat de vermelde meningen het inzicht van de redactie, het bureau of het bestuur van de ZMf weergeven. Redactie: Lineke Keizer (secretariaat), Peter Louwerse, Guido Krijger, Gabi Sinke en Willem de Weert (eindredactie). Met medewerking van Gerda Spaander. Redactiesecretariaat: ZMf, Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg T. 0118 - 654 180 E. wantij@zmf.nl Vormgeving en productie: Nilsson, Goes Voorpaginafoto: Seven Generations #7. Rem van den Bosch. MIX V a«j^ Papier van verantwoorde herkomst por www.f«flfa FSC® C006922 wantij mei 2020

Wantij | 2020 | | pagina 2