Berichten van POSTCODE Dankzij u. Nacht van de Nacht Algemene Ledenvergadering â– NATIONALE! LOTERIJ! Zaterdag 24 oktober Op zaterdag 24 oktober 2020 is het de Nacht van de Nacht. Dit jaar wordt er extra aandacht gevraagd voor het slimmer en duurzamer omgaan met kantoor- en bedrijfsverlichting. We roepen gemeenten, bedrijven, organisaties en burgers op: Doe ook mee met de Nacht van de Nacht! Dim of doofje verlichting op straat of op en in gebouwen of in en om je huis en geef zo het goede voorbeeld om lichthinder tegen te gaan. Hebje zelf een leuk idee voor een nachtelijke activiteit in het kader van de Nacht van de Nacht? Meld dat idee dan nog snel aan. Kijk op zmf.nl in de agenda voor meer informatie. Dinsdag 27 oktober Op dinsdag 27 oktober staat de tweede Algemene Ledenvergadering van ZMfgepland. De vergadering zal net als de vorige keer digitaal plaatsvinden. Dit omdat de maatregelen rondom het coronavirus dit nog vragen. Een digitale ledenvergadering is natuurlijk anders dan anders, maar is wel effectief en zelfs gezellig gebleken! Leden ontvangen nog een persoonlijke uitnodiging. advertorial Een mooi en duurzaam Nederland voor iedereen! Dat is waar de Natuur en Milieufederaties zich voor inzetten. Bijvoorbeeld met Plan Boom. Door 10 miljoen bomen in heel Nederland te planten, werken de Natuur en Milieufederaties samen met vrijwilligers en partners aan het verkleinen van de CO-2 uitstoot en maken we onze leefomgeving mooier, groener en gezonder. HM Speel bewust De Natuur en Milieufederaties ontvingen sinds 1996 een bijdrage van 56,1 miljoen. Deelnemers van de Postcode Loterij: bedankt! Dankzij u kunnen wij de Natuur en Milieufederaties en meer dan 100 andere organi saties financieel ondersteunen. En dankzij u heeft de Postcode Loterij sinds 1989 al ruim 6,2 miljard aan goede doelen geschonken. Samen voor een betere wereld: postcodeloterij.nl wantij oktober2020 (f 23

Wantij | 2020 | | pagina 23