10 12 16 17 18 20 22 23 24 14 Inhoud Tl Inhoud en colofon De inspiratie leeft voort Wie was Thijs Kramer? Pionier in verbindingen leggen 'Het speelkwartier is voorbij' Plan Tureluur baanbrekend (1) Daan Schalck: 'North Sea Port wil leidend zijn in circulaire activiteiten' Hans Achterhuis: 'Ik wil begrijpen' Onder de leden 't Duumpje typisch Thijs Waterdunen baanbrekend (2) Johan van de Gronden: 'In de ecologie moet je geduld hebben' Joost Schrijnen: 'Onderschat de status van de Thijs Kramerlezing niet' Opinie. Hut Groot-Saeftinghe baanbrekend (3) De voetafdruk. Soan Lan Ie Agnes van den Berg: 'Breng de natuur naar de mensen' Colofon &"f Ira von Harras en Robbert Trompetter Willem de Weert Willem de Weert Willem de Weert Peter Louwerse Hans Achterhuis Willem de Weert Willem de Weert Bouke Kromhout van der Meer Bouke Kromhout van der Meer Guido Krijger Willem de Weert Gerda Spaander Guido Krijger MAART 2021 nummer 143 jaargang 38 nr. 1 Het wantij is 'de draaiing of stilstand in het water, waar vloedstromen elkaar ontmoeten.' Wantij is een uitgave van ZMf. Het blad wordt naar de leden van ZMf verstuurd. Bijdragen kunnen in overleg met de eindredacteur worden ingediend. Auteurs zijn verantwoordelijk voor de inhoud van hun artikel. Plaatsing in dit blad hoeft niet te betekenen dat de vermelde meningen het inzicht van de redactie, het bureau of het bestuur van ZMf weergeven. Redactie: Lineke Keizer (secretariaat), Bouke Kromhout van der Meer, Peter Louwerse, Guido Krijger, Gabi Sinke en Willem de Weert (eindredactie). Met medewerking van Gerda Spaander. Redactiesecretariaat: ZMf, Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg T. 0118 - 654 180 E. wantij@zmf.nl Vormgeving en productie: Nilsson, Goes. Voorpaginafoto: Vogelaars en wielrenners op de dijk bij Groede. Foto: Loes de Jong. LOTERIJ! MIX V a«j^ Papier van verantwoorde herkomst por www.f«flfa FSC® C006922 wantij maart 2021

Wantij | 2021 | | pagina 2