Van de dijkgraaf Tevreden? Zes bakken bagger Nabij Ritthem wordt momenteel De kracht van het potlood Niks geen haperende stemmachines, maar wel een spraakmakend stembiljet: de eerste verkiezingen van waterschap Zeeuwse Eilanden. Rudy Visser trok rond met in de ene hand zijn fototoestel en in de andere pen en schrijfblok. Schouw Waterschapsnieuws in vogelvlucht: de 35 winnaars van 4 maart plus de opkomstpercentages, het groenstructuurpian, schoonmaak beurt voor de Goese vesten, de dieselmotor van gemaal Boreel met pensioen, de muskus rat in 1997, nieuwbouw districtskantoor Walcheren/Noord-Beveland en meer. Mooie glooingen Colofon hard gewerkt aan een (tijdelijke) opslagplaats voor baggerspecie. Arend van der Wel leende een paar laarzen en baggerde samen met johnny de Rijke door het depot-in- wording. Begin mei is het klaar en kan er vanuit het hele waterschapsgebied slib naar toe gebracht worden - een hele opluchting. Beroep onder de loep (I): de steenzetter. Een waterschap zonder steenzet ters is als een mond zonder tanden. Deze nieuwe rubriek over typische waterschapsbe- roepen opent met collega's die in hun dagelijks werk juist uitsluitend sluitend te werk gaan. Hannie Kool hanteert de loep. Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden (afdeling Communicatie), verschijnt vier maal per jaar en wordt verzonden aan bestuur, medewerkers en relaties van het waterschap. Eindredactie Arend van der Wel Fotografie Rudy Visser Vormgeving Boom Kollektief, Goes Druk Jumbo Offset, Goes ISSN 1385-6413 Omdat chloor een negatieve invloed heeft op de waterkwaliteit, is dit magazine gedrukt op papier dat zonder chloor is gebleekt Waterschap Zeeuwse Eilanden Bezoekadres: Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes Postadres: Postbus 114,.4460 AC Goes Telefoon: (0113)241000 Telefax: (0113)227528 waterwerker 2 april 1998

Scheldestromen/de Waterwerker | 1998 | | pagina 2