Van de dijkgraaf De Goese vesten en verder... Brak is uniek Schouw Van bibo naar babo Die nood heeft, moet pompen Colofon Behapbaar Eindelijk krijgt het Goese stadswater de grote opknapbeurt die het verdient. Na jarenlang 'aanmodderen' is er nu geld beschikbaar om de vesten te saneren. De Water werker vertelt over het hoe en waarom en vraagt bij de afdeling Planvorming Waterhuis houding hoe het verder gaat met het waterschap en het water in de stad. Brak water is uniek, dus Zeeland is uniek. Onze provincie is één van de laatste gebieden waar nog veel brak water is, compleet met de bijbehorende brakke flora en fauna. Daar moeten we heel zuinig op zijn - zo stellen Anne Fortuin en Claudia Klaassen. Waterschapswerk in vogelvlucht: groot onderhoud van paalhoofden en kreukelbermen, snelheidshandha- ving tussen Middelburg en Westkapelle. Beroep onder de loep (III): de tractorchauffeur. Karen Kroese ging samen met buitendienst-collega's André Verrijzer en Jaap Korstanje slootkanten maaien bij Ovezande. André: 'je moet ervoor zorgen dat jij met de machine rijdt en de machine niet met jou.' Een terugblik in woord en beeld op een week wateroverlast. Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden (afdeling Communicatie), verschijnt vier maal per jaar en wordt verzonden aan bestuur, medewerkers en relaties van het waterschap. Eindredactie Arend van der Wel Fotografie Rudy Visser Vormgeving Boom Kollektief, Goes Druk Jumbo Offset, Goes ISSN 1385-6413 Omdat chloor een negatieve invloed heeft op de waterkwaliteit, is dit magazine gedrukt op papier dat zonder chloor is gebleekt. Waterschap Zeeuwse Eilanden Bezoekadres: Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes Postadres: Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon: (0113)241000 Telefax: (0113)227528 waterwerker 2 oktober 1998

Scheldestromen/de Waterwerker | 1998 | | pagina 2