H u Groene plannen worden werkelijkheid Kleuren en rijmen n, Eind vorig jaar ging de uitvoering van het Groenstructuurplan van start. Inmiddels is het eerste seizoen achter de rug. Langs vele wegen van Zeeuwse Eilanden zijn honderden bomen en struiken geplant en hier en daar zijn rijen bomen gerooid. Door het natte najaar en voorjaar was het niet overal moge lijk struiken te planten. Die worden komend najaar alsnog op de juiste plekken geplant. De voorbereidingen voor het tweede bestek zijn inmiddels in volle gang. Waarschijnlijk kan de aannemer in september al aan de slag. Het groener en gezonder maken van het Zeeuwse landschap vordert dan ook gestaag. ■c-v. V ifi In de voorlichtingskrant Waterstand die in maart huis-aan-huis in het gebied van het waterschap is bezorgd, was een prijsvraag en een kleurwedstrijd opgenomen. Het aantal inzendingen hiervoor was overweldigend: maar liefst 813 kleurplaten en 651 slagzinnen kwamen op de afdeling Communicatie bin nen. Vele vrije uurtjes waren door de kinderen in de kleurplaat gestoken en het resultaat mocht er zeker zijn. Bij de inzendingen voor het afmaken van de slagzin 'Als er geen water schap zou zijn...' bleek het aantal rijmwoor den enorm, evenals het aantal loftuitingen. Aan de jury onder voorzitterschap van dijk graaf Gosselaar was de zware taak om uit al deze inzendingen de prijswinnaars te kiezen. De mooiste inzendingen zijn momenteel te bewonderen in een expositie bij de receptie van het hoofdkantoor te Goes. juni 2000 12 waterwerker

Scheldestromen/de Waterwerker | 2000 | | pagina 12