E< Bn paar cijfers en letters... Kees: 'Dit jaar vervangen we vijf tractoren en een voortrekkersrol. Dat betekent dat we veel een vrachtwagen. Ook hier worden de geld uitgeven voor veilige machines. Dat maakt chauffeurs betrokken bij de aankoop. Van hun ons product wat duurder. Desondanks kunnen specifieke kennis wordt gebruik gemaakt. Het we de concurrentie met het bedrijfsleven uitste gaat in dit geval om een reguliere vervanging. kend aan.' 113 bedrijfswagens In de onderhoudscontracten staat wanneer 33 personenauto's een machine of voertuig aan vervanging toe is. 2 vrachtwagens met laadkranen Dat kan zijn bij het behalen van een bepaalde De afgelopen maanden hebben heel wat mede 7 kranen leeftijd, een aantal kilometers of een aantal werkers een nieuwe bedrijfswagen gekregen. 23 tractoren draaiuren.' Bij de aankoop is rekening gehouden met 20 maaiwerktuigen met verschillende De jongste aanwinst bestaat uit drie strooima- ideeën en wensen van chauffeurs. Zij weten hulpwerktuigen chines. Volgens Kees zijn die een stuk beter dan immers als geen ander wat er aan de auto's 1 stobbenfrees de oude machines: 'De nieuwe machine heeft toegevoegd moet worden om beter afgestemd 2 motorschepen veel meer te bieden. Neem bijvoorbeeld alleen te zijn op het gebruik. Voor zover het technisch 16 kipwagens al het milieu-aspect. Een speciale functie zorgt en financieel mogelijk was, zijn de wensen en 7 weg- en bermschaven dat de strooidosering wordt aangepast aan rij ideeën uitgevoerd. Door de specifieke kennis 8 veegmachines snelheid, strooibreedte en strooipatroon. Zo van de machinist of chauffeur, kan een toppro 4 houtversnipperaars voorkom je dat er onnodig veel gestrooid duct samengesteld worden. Ten opzichte van 50 aanhangwagens wordt en dat is weer goed voor het milieu. de oude modellen zijn er zo'n vijftien opvallen 11 schaftwagens Bovendien is de trechter veiliger dan voorheen. de verbeteringen doorgevoerd. Kees noemt er 16 sneeuwschuivers Omdat we met allerlei arbo-voorwaarden te een paar: 'De nieuwe wagens beschikken over 10 strooiers maken hebben, letten we bij de aankoop van een groter glasoppervlak, de buitenspiegels 11 'brandstofwagens een nieuwe machine altijd goed op dat soort draaien niet meer mee, de cabine is een stuk zaken. Het werk moet immers zo veilig mogelijk ruimer en de auto beschikt over een zwaardere En dan nog de categorie 'overig': variërend uitgevoerd worden. De nieuwe machines heb motor. Al met al is de wagen een stuk comfor van pompen, buitenboordmotoren, sloopsor- ben zich inmiddels in de praktijk bewezen. Op tabeler voor de gebruikers geworden. En dat is teergrijpers, trilblokken tot rubberboten... het gebied van arbo hebben we als waterschap weer goed voor arbeidsvreugde!'

Scheldestromen/de Waterwerker | 2001 | | pagina 10