Planning Het personeel Bij Zeeuwse Eilanden werken ruim vier honderd mensen. Ruim de helft van hen vindt een plekje in het nieuwe gebouw. Gedurende het ontwerpproces worden de medewerkers op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. De Ondernemingsraad van Zeeuwse Eilanden wordt periodiek bijge praat en uiteraard kunnen de leden van de OR hun zegje doen. Voorzitter Marco de Feiter verwoordt de betrokkenheid als volgt: 'Ik kan eigenlijk niet anders zeggen dan dat de OR goed geïnformeerd wordt. We krijgen op tijd stukken, we hebben een vertegenwoordiger in de bouwprojectgroep en tijdens de maandelijkse overlegvergadering krijgen we belangrijke, actuele ontwikkelingen te horen. Als OR-leden hebben we vooral oog voor de arbeidsomstandigheden, de arbeids satisfactie en het welzijn van de medewerkers. Dit zal vanaf september 2003 minimaal gelijk moeten zijn aan het huidige niveau van de arbeidstevredenheid. Daarnaast houdt de OR het financieel kader in het oog, want de verhuizing moet passen binnen het door de OR opgestelde advies van september 1999. Kort gezegd gaat het er vooral om de grote lijnen te bewaken en niet al te veel in te gaan op de details. Tot nu toe lukt dat aardig!' Na de komende zomervakantie gaan de werk zaamheden voor de bouw van het nieuwe kantoor van start. Als eerste wordt de locatie bouwrijp gemaakt. Dat wil zeggen dat het ter rein geschikt gemaakt wordt om te bouwen. Vervolgens is de bouw van de parkeergarage aan de beurt. In het Stationsgebied zal dan g Stadskantoor. Start bouw: januari 2002, gereed: najaar 2003. Q Parkeerkelder. Start bouw: september 2001, gereed: in de loop van 2002. g Waterschapskantoor. Start bouw: januari 2002, gereed: september 2003. Q Voetgangerstunnel, fietstunnel. Dam- wanden zijn reeds geslagen, in het najaar van 2001 wordt tunnel gegraven onder het spoor door. Eind dit jaar is de tunnel gereed. Q OV-station. Aanleg is reeds van start gegaan, het station is rond oktober 2001 klaarvoor gebruik. een bouwput te zien zijn van zo'n vier meter diep. De garage loopt door tot onder het gebouw van de gemeente. Bovenop de gara ge komen de twee kantoren te staan. September 2003 wordt het kantoor van Zeeuwse Eilanden opgeleverd. Q Kades en wandelboulevards. Nog dit voorjaar wordt gestart met de aanleg van een nieuwe kademuur. Aan de rand van de kade komen muurtjes die als zitbankjes kunnen dienen. De wandel boulevards worden gaandeweg het project aangelegd. Q P&R-terrein. Is reeds gereed. Q Schroeweg. De nieuwe afslag van en naar het P&R-terrein is, op een aantal kleine details na, gereed. Q Kantoor Rijkswaterstaat. Start bouw: april 2002. Gereed: begin 2004. mei 2001

Scheldestromen/de Waterwerker | 2001 | | pagina 11