13 'De belastingen zijn toch wel een stuk omhoog gegaan bij jullie?" maar even niet aan Zeeland denken dan wordt hij daar wel door trouwe supporters aan herinnerd. Zo was er de grote Zeeuwse vlag bij zijn oude dub N.E.C. Nijmegen met de tekst 'Dennis de Nooijer, trots van Zeeland' die in alle stadions in Nederland en het buitenland opgehangen werd. Op de vraag aan Dennis of hij weet wie deze Zeeuwse vlaggenmaker in Nijmegen is, weet zijn broer het antwoord al: "Die hing hij zelf voor iedere wedstrijd op." Toekomst Na een klein uitstapje in het gesprek over betaald voetbal in Zeeland, komen we toch wel bij een belangrijk onderdeel, want wat gaan de broers doen nu ze tegen het einde van hun voetbalcarrière lopen? "We zijn al bijna 35, dus ja het wordt tijd om eens andere dingen te gaan doen", aldus Dennis. Waar, hoe lang en of ze nog samen zullen voetballen is nog een groot vraagteken, maar één ding is wel zeker. Dennis en Gérard begin nen dit jaar met een voetbalopleiding voor jonge, Zeeuwse talenten. Daar zijn ze achter de schermen al ruim een jaar mee bezig. Gérard licht de plannen kort toe: "We gaan training geven aan jonge, Zeeuwse talenten in verschillende leeftijdsgroepen want we vinden dat er de laatste tijd veel te weinig Zeeuwse jongens door breken. De broers doen dit niet alleen, maar samen met Dolf Roks (oud-trainer van Sparta en sinds kort coach van Kloetinge). Iets met dijken Tenslotte zijn we benieuwd naar de kennis van de broers over hun Zeeuwse waterschap. Volgens Gérard moet het iets met dijken zijn. Vrijwel meteen borrelen de vragen op. "Doen jullie ook drinkwater en zijn de stranden van jullie?", vraagt Dennis. Na een uitleg te hebben gegeven over de taken van het waterschap vallen sommige dingen wel en sommige dingen niet op hun plek voor de broers. "Dat jullie wegen beheren zeg. Dat haal je niet zomaar uit de naam", aldus Gérard. Afvalwater zuiveren was ook een bekende taak voor Dennis. "Jullie hebben toch zo'n zuiveringsinstallatie in Ritthem?" Mocht er in het artikel nog enige twijfel zijn over de Zeeuwse mentaliteit van de broers dan werd deze zeker wel weggeno men door de laatste opmerking van de gebroeders De Nooijer over het waterschap: "De belastingen zijn toch wel een stuk omhoog gegaan bij jullie?" Rasechte Zeeuwen dus.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2004 | | pagina 13