Eind vorig jaar is de communicatienota 'De burger in beeld' door de algemene vergadering behandeld. Met succes wel te verstaan, want de nota is aan genomen. De weg ligt open voor klare taal naar de burger, verbeteren van de bekendheid met de taken van Zeeuwse Eilanden, vergroten van de naams bekendheid, een klantgerichte benadering van de burger en nog veel meer! Het vernieuwde uiterlijk en innerlijk van de Waterwerker, het waterschaps tijdschrift, is een mooi voorbeeld van eigentijdse communicatie met de verschillende doelgroepen van Zeeuwse Eilanden. Kent u iemand die voortaan ook een exemplaar van dit blad wil ontvangen, stuur dan een e-mail naar communicatie@wze.nl. Begin deze maand is de verbouwing gestart van de zuiveringsinstallatie Willem-Annapolder nabij Kapelle. In 71 weken ondergaat deze een ware metamorfose zodat al het afvalwater voortaan schoner dan ooit terug kan naar de natuur. De ver bouwing is nodig omdat Europese regelgeving ver eist dat minimaal 75 stikstof uit het afvalwater verwijderd wordt. Nu is dat nog niet het geval. Bovendien worden fosfaten straks op een biolo gische wijze uit het afvalwater verwijderd en ook dat is goed voor ons milieu. Daarnaast gaat de capaciteit van de zuivering omhoog. Per uur kan straks meer water dan voorheen schoongemaakt worden. Dat komt van pas in tijden van forse regenval want dan is de aanvoer van water immers stukken groter. De kosten van dit project bedragen ruim negen miljoen euro.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2004 | | pagina 5