nieuwe hartstikke stevig vol ïT" "Ook de burgers uit ons werk gebied zijn van harte welkom!" i hebben we straks te maken bij de waterketenbenadering, bij de provincie zijn ze aan het kijken of het beheer en onderhoud van vaar- waterbeheer en wegen niet veel doelmatiger kan en misschien juist wei samen met ons. En door het gebouw te verhuren gaan de exploi tatiekosten omlaag. Daarom is het zo belangrijk dat dat gebouw zo hartstikke stevig vol zit." Schitterende plek De afgelopen twee jaar bleek het gebouw nog veel meer mogelijk heden in zich te hebben. Wat te denken van het verhuren van het restaurant, de vergaderruimten en av-zaal met plek voor 150 mensen op het moment dat het waterschap de ruimten niet nodig heeft? Dat biedt toch mogelijkheden zou je zeggen! "Het gebouw staat op zo'n schitter ende locatie, dat moet voor meerde re doelen te gebruiken zijn. Bij de bouw hebben we er rekening mee gehouden dat de begane grond en de eerste verdieping helemaal afge sloten moeten kunnen worden. Die zalen en het bedrijfsrestaurant zou je kunnen verhuren," aldus een enthousiaste De Visser. Overigens kan niet iedereen zomaar een zaal huren: "Nee, er zit een grens aan. We richten er zelfs een Facilitair Bedrijf voor op want we willen een vinger in de pap houden. Een huur der moet wel enige zakelijkheid hebben en van onverdachte huize zijn. Ook 's avonds is er in het gebouw dan van alles te doen. Het mag niet zo zijn dat mensen denken er staat daar een grote kolos aan het kanaal waar het altijd hartstikke duister is." Van harte welkom Het laboratorium van Zeeuwse Eilanden is nu ook gehuisvest in het hoofdkantoor. Tot juli 2004 was het te vinden in Sluiskil. De medewerkers werken niet alleen voor het water schap maar hebben ook andere klanten in hun portefeuille en als het aan De Visser ligt, worden dat er alleen maar meer: "We kunnen best mee in de markt. Het laboratorium zal sowieso alles wat er in de markt is, proberen aan te boren. Als we de concurrentiepositie kunnen verster ken door het in het Facilitair Bedrijf onder te brengen, moeten we dat zeker niet nalaten. Dat zou het voor ons ook weer aantrekkelijker maken. Wij als Zeeuwse Eilanden moeten ons stinkende best doen om dat laboratorium in de lucht te houden en zoveel mogelijk klanten aantrekken, maar goed, daar zijn we ook heel serieus mee bezig. Al met al is het in het nieuwe waterschaps kantoor een drukte van jewelste met bewoners van allerlei komaf. En naast al deze mensen zijn natuurlijk ook de burgers uit ons werkgebied er van harte welkom!"

Scheldestromen/de Waterwerker | 2004 | | pagina 11