u rn me alles werkt Q alles onder éér groot dak 1( In deze Waterwerker aandacht voor de buitenkant van ons gebouw in een historische stad als Middelburg. Ook aandacht voor het interieur met het accent op doelmatigheid, milieu-aspecten en energiebespa ring. Het belangrijkste is echter dat we de uitdagingen, die de komende jaren op ons afkomen aan kunnen gaan. Klimaatverandering, nieuwe inzichten en berekeningsmethoden voor bijvoorbeeld de golfaanvallen op onze dijken en niet te vergeten de nieuwe EU-wetgeving. De nitraat richtlijnen hebben al geleid tot grote investeringen op de zuiverings installaties en de Europese Kader richtlijn Water zal ook de nodige inspanning kosten. Het kabinet heeft inmiddels uitge sproken dat de waterbeheerders zoveel mogelijk de handen ineen moeten slaan. Waterschap Zeeuwse Eilanden juicht dit toe. Door samen werking op het gebied van dijk- verbetering met Rijk en provincie zijn we nu in Nederland koploper op het gebied van uitgevoerde werken. De huisvesting van mede werkers van het Rijk, de provincie en Evides in hetzelfde pand als het waterschap moet kunnen leiden tot nog meer resultaat, kostenbesparing en doelmatigheid. Dijkgraaf W.A. Gosselaar Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden. Redactie Sandra Minneboo, Christine Reule, Danielle Steijn-Laing en Rudy Visser Fotografie Rudy Visser Vormgevii en opmaak Boom Kollektief Goes Druk Jumbo Offset Goes ISSN 1385-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mail communicatie@wze.nl Website www.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2004 | | pagina 2