in dit nummer vogels 14 wordt d burger beter Q Sinds onze verhuizing zijn we weer volop bezig met ons werk. Op onze eerste dag in ons nieuwe kantoor heb ik een rondje gemaakt en ik vond het opvallend dat de meeste bureaus al ingericht waren, zelfs al met een persoonlijk tintje. De dagen erna is het werk snel opgepakt en de geluiden, ook van bezoekers, over het gebouw waren in het algemeen positief. Natuurlijk heeft er nog wel iemand te weinig kastruimte en een ander last van het gebrek aan privacy, maar we zijn weer volop aan het werk. Dat leest u ook in de artikelen over onze duinen, de waterberging en de zuiveringsinstallaties. Het is goed dat deze zaken steeds opnieuw de aandacht krijgen, omdat het Natio naal Bestuursakkoord Water, de Euro pese Kaderrichtlijn en vele andere onderwerpen noodzakelijk zijn en ook een groot beslag op de begro ting leggen. Een begroting die nu volop in de belangstelling staat. Een begroting waarin we duidelijk pro beren te maken welke belangrijke taken we hebben, maar ook dat we proberen zo doelmatig mogelijk onze taken uit te oefenen. Het tarief voor de burger heeft daarbij alle aandacht W.A. Gossetdar BEW. EX van 1 wat ji Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden. Redactie Nathalie Koert, Sandra Minneboo, Christine Reule, Danielle Steijn-Laing en Rudy Visser Fotografie Rudy Visser Vormgeving en opmaak Boom Kollektief Goes Druk Jumbo Offset Goes ISSN 1385-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mail communicatie@wze.nl Website www.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2004 | | pagina 2