mk -r i Wellicht weet u dat een schoon milieu steeds schaar ser wordt. De Rijksoverheid stimuleert daarom de strengere handhaving op de milieuwetgeving. Voor Zeeuwse Eilanden is de opdracht: strenger handhaven op de Wet verontreiniging oppervlaktewater. We gaan strenger controleren omdat het water schoon genoeg moet blijven om te kunnen zwemmen, het te drinken en gewassen te besproeien. Schoon water is belangrijk voor alle mensen, planten en dieren. Onder strenger handhaven verstaan we: vaker controleren en sneller sancties opleggen. Kortom de regels worden niet anders, maar moeten wel strikter worden nageleefd. Heeft u last van water dat stinkt dan kunt u ons altijd bellen. U kunt ons bereiken via het telefoonnummer 0118-621000. Onze controleurs komen de situatie dan bekijken. f. ,-a vWs® De zomer staat voor de deur. Ideaal om de kust op te zoeken. Gaat u met de auto? Dan is de kans groot dat u die op een van de parkeerterreinen van het waterschap zet. Het parkeren op onze Walcherse parkeerterreinen is klantvriendelijker gemaakt. Op al onze terreinen (Walcheren, Veerse Meer en De Banjaard) gelden nu dezelfde tarieven en tijden. Het seizoen voor betaald parkeren loopt vanaf 1 april tot en met 30 september, dagelijks van 8.00 tot 18.00 uur. Het parkeren kost 0,60 per uur en 3,50 per dag. Voor 's ochtends een uurtje parkeren, betaalt u dus niet zoals voorheen voor een hele dag. Als u regelmatig op onze terreinen parkeert, bent u al snel voordeliger uit met een parkeervergunning. Deze vergunning kost 52,50 en kunt u tegen contante betaling afhalen op het waterschapskantoor in Middelburg, bij verschillende VW's op Walcheren en in Kamperland. Ook kunt u het bedrag overmaken op gironummer 258333 o.v.v 'parkeervergunning' en uw adresgege vens. Zodra het bedrag bij ons binnen is, ontvangt u de kaart thuis.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2005 | | pagina 5