in dit nummer: Ais deze Waterwerker verschijnt, is de open dag achter de rug. Een dag waarop veel mensen kennismaakten met onze taken en daar zeer geïnte resseerd in waren. Ook tijdens de hevige regenval in juli werden veel mensen geconfronteerd met een taak van het waterschap: droge voeten houden. Deze Waterwerker vestigt aandacht op andere uiteen lopende werkzaamheden. Wij willen de burgers hierover voortdurend informeren, omdat zij betalen voor het uitoefenen van ons werk. Gelukkig hebben we bestuurders die enerzijds het belang van het water- schapswerk inzien, maar anderzijds ook de tarieven goed in de gaten houden. Het resultaat is dan ook een zonnig vooruitzicht voor de komende jaren, dat uitgaat van tarieven die niet meer stijgen dan de inflatie. In deze Waterwerker leest u ook de eerste berichten over de verkiezingen voor een nieuw bestuur in 2006. Wij zullen degenen die zich verkiesbaar stellen natuurlijk zo uitvoerig mogelijk informeren over de taken van het waterschap. Daarnaast krijgen de kandidaten de kans zich te profileren naar de burger. En die bepaalt uiteindelijk zijn keus. Ik wens het waterschap alvast een bestuur dat weer een juiste verhouding zal kunnen vinden tussen tarieven en taakuitoefening. Dijkgraaf meer recreatie? W.A. Gosselaar - Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden. Redactie Linda van Dijke, Sandra Minneboo, Christine Reule, Danielle Steijn-Laing en Rudy Visser Fotografie Rudy Visser Vormgeving en opmaak BOOM Creatie en Communicatie Druk Jumbo Offset Goes ISSN 1385-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mail communicatie@wze.nl Website www.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2005 | | pagina 2