E Op dinsdag 7 maart 2006 staan ze op de agenda: de waterschapsverkiezingen! U kunt die dag uw stem uitbrengen. Wilt u echter meer? Wilt u me- denken en meebeslissen over het werk van uw waterschap? Dat kan! U kunt zich kandidaat stel len als bestuurder (of in waterschapstermen als 'hoofdingeland'). Hoe dat allemaal werkt en welke eisen er aan kandidaten gesteld worden, kunt u lezen op onze website: www.wze.nl. Vlak voor de verkiezingen stellen we alle kandidaten aan u voor in een speciale verkiezingskrant zodat u een weloverwogen keuze kunt maken en op internet kunt u vanaf februari 2006 een stem advies 'berekenen'. listen verplicht worden langzamer te gaan rijden. De fietsweg is een middel om de snelheid van een auto te verlagen. Een fietsweg bestaat uit twee rijbanen. De banen worden van elkaar gescheiden door een verhoging. Dit najaar kunt u de Noordbevelandse fietsweg in het echt bekijken. Binnenkort heeft ook Noord-Beveland zijn eigen 'fietsweg'. De Schotsmanweg nabij Kamperland staat vooral in de zomer bekend als een drukke weg waar zich niet altijd even verkeersveilige situaties voordoen. Om de verkeersveiligheid te waarborgen is het nodig om maatregelen te nemen. Zeeuwse Eilanden legt fietswegen aan op plattelandswegen die onveilig zijn voor fietsers of waar fietsers zich onveilig voelen. Om het veiliger voor hen te kunnen maken, moeten automobi Het project komt tot stand in samenwerking met de gemeente Noord-Beveland en wordt mede gefinancierd door het EOGFL, afdeling garantie. :^SE BiBÜ£7^ CTbew. EX.^>

Scheldestromen/de Waterwerker | 2005 | | pagina 4