speeltoestellen in de tuin, pubers in huis Gezinssituatie Joyce Jeandor (Jan van Goud zoals ze zelf zegt) -Kotzebue is sinds 2001 chemisch-analist in het laboratorium van het waterschap en al twintig jaar gelukkig getrouwd met Hensley. De speeltoestellen in de tuin en de kindertekeningen aan de deur doen vermoeden dat er kleine kinderen wonen, maar haar twee dochters Charlotte en Valerie zijn al 18 en 14 jaar oud. "Dat speeltoestel gaat dit jaar echt weg", verzekert Joyce ons en legt verder uit: "Die ringen hangen er nog, omdat onze meiden tot voor kort nog op turnen zaten en die tekeningen, tja, die vind ik gewoon nog ontzettend leuk." Woonsituatie Deze sportieve en muzikale familie woont al negentien jaar in Terneuzen. De meiden spelen piano en dwars fluit en er wordt door heel de familie getennist. "Ik vind het ook heel leuk om te lezen en de laatste tijd ben ik verslaafd geraakt aan Sudoku. Verder vind ik het geweldig om 's ochtends aan de eettafel te zitten met mijn krantje en dan luister ik naar de vogels, die hebben altijd heel wat te vertellen," zegt Joyce enthousiast. Gesprek van de week Dat ging over de vakantie! De boeken waren eind december al binnen, maar iedereen had een andere bestemming op het oog. De een wilde vliegen, de ander met de auto, diverse Europese landen passeerden de revue. Joyce: "We kwamen er niet uit, dus moesten we stemmen. Ik moet zeggen dat ik het wel een klein beetje heb beïnvloed, omdat ik als laatste mijn stem heb uitgebracht." Het is uiteindelijk Zuid-Frankrijk geworden, met de auto!

Scheldestromen/de Waterwerker | 2006 | | pagina 16