Ook in deze Waterwerker kunt u weer lezen dat we het belangrijk vinden om uit te leggen wat onze taken zijn en hoe we het geld van de burger besteden. Met die insteek zijn we de voorbereiding voor de verkiezingen ingegaan. Uiteindelijk deden 116 kandidaten mee aan de verkiezingen. Graag hadden we ook nog eens met een opkomst gescoord die boven de 50,1% lag van 2002. Maar rekeninghoudend met het feit dat bijvoorbeeld op Tholen niet voor de categorie ingezetenen gestemd hoefde te worden, is 46% zeker nog een goede opkomst te noemen. Een nieuw bestuur waarin dertien nieuwe leden zitten, gaat zijn beleidslijnen voor de toekomst uitzetten. Een toekomst die voor het nieuwe bestuur hopelijk lang zal duren, maar de zittingsperiode zal relatief kort zijn. Als de invoering van de nieuwe Waterschapswet op tempo blijft, zijn er immers eind 2008 weer verkiezingen. Niet meer met stem bureaus, niet meer tegelijk met de gemeenten en geen personenstelsel meer, maar een lijstenstelsel. Onder tussen blijven we uitleggen wat onze taken zijn en wat we voor de burgers doen. Er is nog stof genoeg voor de Waterwerker! W.A. Gosselaar Dijkgraaf waterscïïapswerl waard? zwanen onder handen: aanleg van Schouws gronddepot -Disc OK?< Waterwerker is een uitgave van waterschap Zeeuwse Eilanden. Redactie Linda van Dijke, Sandra Minneboo, Christine Reule, Danielle Steijn-Laing en Rudy Visser Fotografie Rudy Visser Vormgeving en opmaak BOOM Creatie en Communicatie Druk Jumbo Offset Goes ISSN 1385-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mail communicatie@wze.nl Website www.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2006 | | pagina 2