mmMm Parkeren langs de Walcherse kust tegen een aantrekkelijk tarief? Dat kan met onze parkeervergunning! Daarmee kunt u tijdens het seizoen voor betaald parkeren altijd terecht op de Walcherse parkeerterreinen van het waterschap en de terreinen langs de Veerse Dam en De Banjaard. Het seizoen voor betaald parkeren loopt vanaf 1 april tot en met 30 september, dagelijks vanaf 8.00 tot en met 18.00 uur. Zonder abonnement kost het parkeren op alle terreinen 0,60 per uur en 3,50 per dag. Als u vijftien keer een dagje parkeert op een van de terreinen dan heeft u de parkeervergunning al terugverdiend. Het abonnement kost 52,50. De vergunning is te koop bij VVV's en verschillende strand tenten. Maar u kunt het bedrag ook over maken op gironummer 258333 van het waterschap. Vermeld hierbij duidelijk uw adresgegevens en geef aan dat het gaat om de parkeervergunning. Zodra het bedrag binnen is, ontvangt u de vergunning thuis. Het stormseizoen ligt achter ons. Dit betekent dat er weer aan de dijken gewerkt mag wor den. En dat doen we dan ook volop. In de Hoedekenskerkepolder en langs de Eilanddijk in Vlissingen gaan we het werk afmaken, waar we samen met het projectbureau Zeeweringen van Rijkswaterstaat vorig jaar al aan waren begonnen. Nieuwe dijkvakken die dit jaar onder handen worden genomen, zijn de Oud Noord-Bevelandpolder, de Noord-, Oudeland en Muijenpolder (Tholen), de Westkapelse Zeedijk en de Voorhaven van Hansweert. Volgens toetsingen is het nu nodig om de steenbekleding van deze trajecten te verster ken, omdat deze niet meer aan de veiligheids normen voldoet. De werkzaamheden op deze trajecten worden vaak in verschillende fasen uitgevoerd, omdat er veel vogels op de dijken zitten. Al deze vogels mogen in de broed- periode niet gestoord worden.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2006 | | pagina 5