kortom Ésg Het waterschap heeft als werkgebied 'alle Zeeuwse eilanden boven de Westerschelde'. Onze medewerkers komen dan ook uit alle windstreken. Om efficiënt te kunnen werken, heeft ieder 'eiland' een zogenoemd steun punt. Deze loods geldt als start- en eindpunt voor onze medewerkers en hier 'overnachten' de tractoren en het materieel. Onlangs is het nieuwe steunpunt in Kerkwerve op Schouwen-Duiveland officieel geopend door dagelijks bestuurslid Jacob Mol. Kantonnier Tonny de Vlieger vloog met hem op de trekker door een papieren muur. Het nieuwe steun punt is te vinden bij de rioolwaterzuivering De Verseput. [LvD] Parkeren bij het waterschap kan langs de Walcherse kust, het Veerse Meer of bij de Banjaard. Het seizoen voor betaald parkeren loopt vanaf 1 april tot en met 31 oktober, dagelijks vanaf 8.00 tot en met 18.00 uur. U betaalt 0,70 per uur of 4,00 per dag. Buiten deze periode hoeft u niets te betalen. Wilt u vaak parkeren tegen een aantrekkelijk tarief? Dat kan met onze parkeerkaart! Hiermee kunt u tijdens het seizoen voor betaald parkeren terecht op al onze terrei nen. Als u vijftien keer een dagje parkeert op een van de terreinen dan heeft u de parkeerkaart al terugverdiend. De kaart kost 60,- en is te koop bij VVV's en verschillende strandpaviljoens. U kunt het bedrag ook overmaken op gironummer 258333 van het waterschap. Zodra het bedrag binnen is, ontvangt u de kaart thuis. De parkeer- opbrengsten gebruiken we voor het onderhouden van de parkeerlocaties. Daar horen juiste informatie borden en goede toilet- en afvalvoorzieningen bij, maar ook gezonde bomen en struiken. [DSj

Scheldestromen/de Waterwerker | 2007 | | pagina 3