neen grenzen 7 In het buitengebied is het waterschap over het algemeen bekender dan in stedelijk gebied. Dat is niet zo gek want vroeger hield ons werk op bij de grenzen van de bebouwde kom. Daar komt nu verandering in want water houdt immers ook geen rekening met grenzen. Waar wordt er dit najaar/winter gebaggerd? door Linda van Dijke Over voeren Broodkorsten vinden meestal gretig aftrek bij de plaatselijke eendenvijver. Maar wist u dat té veel niet goed is voor de waterkwaliteit? Het water wordt er zo voedselrijk van dat er algenbloei ontstaat en de water kwaliteit achteruit holt. Met alle gevolgen van dien. We hebben het hier natuurlijk niet over een boter ham per dag maar wel als het gaat om hele broden tegelijk... Dat wordt zelfs de grootste eenden te gortig. Wilt u meer weten over onderhoud van water in stad en dorp? Vraag dan de gelijknamige folder aan via communicatie@wze.nl of bel met de afdeling Communicatie via 0118-621000. Gemeente Goes: Noordhoek, Overzuid, De Poel, Grote Waterleiding Goes-Zuid tot spoor Kloetinge. Gemeente Borsele: 's-Gravenpolder, Hoedekenskerke, Kwadendamme, weeltjes Brilletjesdijk. Gemeente Tholen: Pluimpot en Slotgracht Sint Maartensdijk. Gemeente Reimerswaal: Yerseke, Kruiningen, deel Krabbendijke, deel Rilland, deel Waarde. Gemeente Middelburg: Dauwendaele, deel Poelendaelesingel bij molen. Oude Gat Arnemuiden, Van Cittersweg Arnemuiden. Gemeente Vlissingen: Van Woelderenlaan, deel Schuitvaartgracht, Lekvijver Oost-Souburg. Gemeente Veere: Stadshaven Veere. Gemeente Schouwen-Duiveland: verspreid over het eiland. Gemeente Noord-Beveland: verspreid over het eiland. Vragen, klachten, meldingen of andere opmerkingen over water in uw omgeving? U kunt hiervoor terecht bij uw gemeente. Die fungeert als centraal loket.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2007 | | pagina 7