in dit nummer: westkapels op sterkte Ons bestuur vindt dat het water- schapswerk een hoge kwaliteit moet hebben en op efficiënte wijze uit gevoerd moet worden tegen zo laag mogelijke kosten. Dit heeft inmiddels geleid tot verlaging van de waterschaps belasting. Een goed bestuur is dus belangrijk. In 2006 hadden alle burgers in ons gebied de mogelijkheid hun vertegenwoordigers in ons bestuur te kiezen. In november zijn er weer verkiezingen. Nieuw is dat u kunt stemmen per brief en de mogelijkheid van internetstemmen is in beeld. Maar er verandert meer. Niet meer stemmen op personen. Sommigen waren goed bekend bij hun achterban, maar toch werd vaak de vraag gesteld: "Wie zijn toch die kandidaten?" Dit jaar kan er gestemd worden via een lijstenstelsel. Zeeuwse Eilanden is volop bezig met de voorbereidingen. Wij hopen rond de verschijningsdatum van deze Waterwer ker te starten met voorlichten. Te beginnen met de mogelijkheden die er zijn om lijsten te registreren. Let dus op onze publicaties. Vooral als u het belangrijk vindt dat er vanaf 1 januari 2009 weer een bestuur zit, dat de uitdagingen in de waterwereld op een enthousiaste manier wil oppakken in het belang van de burgers. W.A. Gosselaar Dijkgraaf boomgeestig Waterwerker wordt vier keer per jaar uitgegeven door waterschap Zeeuwse Eilanden, ledereen die geïnteresseerd is, krijgt hem gratis thuis gestuurd. Redactie Linda van Dijke [LvD], Ella Marteijn [EM], Sandra Minneboo [SM], Beatrix Murre [BM], Christine Reule [CR] en Danielle Steijn-Laing [DS] Fotografie Rudy Visser Vormgeving en opmaak BOOM® Creatie en Communicatie, Goes en Breda Druk Jumbo Offset Goes ISSN 138S-6413 Redactieadres en informatie over gratis abonnementen Waterscha Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Communicatie, Antwoordnummer 700 4330 WB Middelburg Tel. 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 E-mail communicatie@wze.nl Website www.wze.nl.

Scheldestromen/de Waterwerker | 2008 | | pagina 2